Daniel Dudziński dołącza do I drużyny KGHM Zagłębia! 5 lip

Daniel Dudziński dołącza do I drużyny KGHM Zagłębia!

19-letni Daniel Dudziński dołącza na stałe do I drużyny KGHM Zagłębia! Umowa ofensywnego pomocnika z naszym Klubem obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku.

5 lip 2021 18:30

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

Dudziński ma za sobą bardzo udany sezon w barwach III-ligowych rezerw naszego Klubu. 19-latek zdobył w kampanii 2020/2021 9 goli i zanotował trzy asysty. Warto wspomnieć, że Daniel zebrał już pierwsze szlify w seniorskim zespole KGHM Zagłębia, biorąc udział w treningach oraz obozach przygotowawczych "Miedziowych". Teraz dołącza na stałe do I drużyny lubinian.

„Przykład Daniela pokazuje, że nawet młodzi zawodnicy mogą być liderami swoich zespołów. To również dzięki jego dobrej postawie II drużyna zakończyła sezon na wysokim 5. miejscu. Od kilku lat obserwujemy postępy Daniela i mam nadzieję, że wkrótce przełoży swoją formę na dobre występy w Ekstraklasie.” - powiedział Prezes Zarządu Zagłębia Lubin S.A., Artur Jankowski.

Daniel, gratulujemy i życzymy wielu sukcesów!