Dlaczego warto przyjść na mecz z Miedzią Legnica? 12 lut

Dlaczego warto przyjść na mecz z Miedzią Legnica?

Derbowy pojedynek pomiędzy KGHM Zagłębiem Lubin a Miedzią Legnica zbliża się wielkimi krokami. Już w najbliższą niedzielę na Stadionie Zagłębia obie drużyny skrzyżują miecze i powalczą o panowanie w „Miedziowej” części Dolnego Śląska. Dlaczego nie może zabraknąć Cię na tym spotkaniu? My znamy kilka powodów, czas byś poznał je i Ty!

12 lut 2019 19:08

Fot. Tomasz Folta
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

Bo pogoda ma być sprzyjająca

Cytując klasyka: „Jest niedziela, siedemnasta, pogoda nie dopisuje do gry w piłkę”. My gwarantujemy, że będzie wręcz idealna do kibicowania! Patrząc przez pryzmat ostatnich temperatur, prognozy są nadwyraz optymistyczne, a podczas rozgrywania spotkania może być nawet 15°! Jest to dobra okazja, by namówić rodzinę i…

Zasiąść na Sektorze Rodzinnym

Specjalna strefa dla rodzin usytuowana jest w miejscu sektora B. Przy okazji każdego spotkania domowego, na najmłodszych kibiców czekają atrakcje takie jak – strefa animacji, gry i zabawy piłkarskie czy konkurs rzutów karnych przed i w przerwie meczu. Dodatkowo, przed każdym spotkaniem na Sektorze Rodzinnym pojawiają się wybrani piłkarze „Miedziowych”,  z którymi można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie czy wziąć autograf.

Bo KGHM Zagłębie pokazało, że jest w formie

W inauguracyjnym spotkaniu podopieczni Bena van Daela pokonali Lecha Poznań 2:1. Świetną postawę „Miedziowych” docenili dziennikarze oraz kibice lubińskiego klubu, którzy z pewnością chcieliby zobaczyć podobną grę w wykonaniu piłkarzy KGHM Zagłębia. Jedno jest pewne emocji i woli walki nie zabraknie bo…

Derby rządzą się swoimi prawami

Ambicja, charakter, gra do końcowego gwizdka. To tylko kilka haseł, które kojarzą się z derbowymi potyczkami. Mając na uwadze przegrane spotkanie z rundy jesiennej piłkarze będą chcieli zrewanżować się drużynie z Legnicy za niekorzystny wynik. Podopieczni Bena van Daela rozegrali już jeden derbowy pojedynek przed własną publicznością, w którym pokonali Śląsk Wrocław 4:0. A jak będzie w niedzielę? Przyjdź i przekonaj się sam!

Sprzedaż biletów na mecz KGHM Zagłębie - Miedź Legnica

  • Online na ekibic.zaglebie.com - 7 dni w tygodniu do 3 godzin przed imprezą,
  • Online na kupbilet.pl - 7 dni w tygodniu, 
  • W Empikach oraz punktach STS i KOLPORTER na terenie całej Polski - listę punktów zobaczysz TUTAJ.
  • FanShop Zagłębia Lubin w galerii Cuprum Arena – w godzinach otwarcia galerii,
  • Kasy przy Stadionie Zagłębia czynne na 2 godziny przed rozpoczęciem imprezy.

Wszystkie informacje dotyczące sprzedaży karnetów można uzyskać pod numerem telefonu: 76 746 96 29 oraz adresem e-mail: bilety@zaglebie.com (w godzinach 8:00 – 15:00).

zaglebie.com/Bilety

CENNIK BILETÓW W PDF

Do zobaczenia na Stadionie Zagłębia!