Dominik Hładun: Najwyższy czas, by w końcu wygrać 4 lis

Dominik Hładun: Najwyższy czas, by w końcu wygrać

- Mam nadzieję, że spotkaniem z Wisłą Kraków powrócimy na zwycięską drogę. W tym sezonie pokazaliśmy już, że dobrze gra nam się w spotkaniach z topowymi drużynami. Potem jest mecz z Legią u siebie i mam nadzieję, że po słabszych występach z naszej strony wreszcie odniesiemy zwycięstwo – powiedział po niedzielnym spotkaniu z Koroną Kielce bramkarz KGHM Zagłębia Lubin Dominik Hładun.

4 lis 2018 19:45

Fot. Tomasz Folta
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

23-latek tłumaczył z jakim planem „Miedziowi” przystępowali do spotkania. - Głównym założeniem było budowanie gry poprzez cierpliwe rozgrywanie piłki od tyłu. Mieliśmy również pokazywać się na pozycje, dając możliwość zawiązania akcji kombinacyjnych. Niestety tego nam dzisiaj zabrakło i zbyt wiele piłek straciliśmy grając z pominięciem drugiej linii – mówił wychowanek drużyny z Lubina.

Dominik podkreślił, że pomimo słabszych wyników zespół skupia się na kolejnym meczu i chce w nim zwyciężyć. - Z pewnością, ta porażka będzie siedzieć nam w głowach. To nasze siódme spotkanie bez zwycięstwa, ale w sobotę jest bardzo ważny mecz z Wisłą. Wierzę jednak w to, że podniesiemy się i przywieziemy z Krakowa trzy punkty – zakończył Hładun.