Filip Starzyński przedłużył kontrakt z KGHM Zagłębiem Lubin! / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Filip Starzyński przedłużył kontrakt z KGHM Zagłębiem Lubin! 16 sty

Filip Starzyński przedłużył kontrakt z KGHM Zagłębiem Lubin!

Ofensywny pomocnik Filip Starzyński przedłużył kontrakt z KGHM Zagłębiem Lubin. Umowa, która wejdzie w życie 1 lipca 2020 roku została parafowana na okres trzech lat.

16 sty 2020 15:00

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

Starzyński trafił do Lubina w lipcu 2016 roku. Wcześniej przez pół roku występował w zespole "Miedziowych" na zasadzie wypożyczenia. W tym czasie odegrał bardzo ważną rolę w zdobyciu brązowego medalu Mistrzostw Polski w sezonie 2015/2016. Definitwynie zawodnikiem KGHM Zagłębia stał się 19 lipca 2016 roku.

Przez trzy i pół roku rozegrał 125 spotkań w miedziano-biało-zielonych barwach, w których zdobył 33 bramki i zanotował 34 asysty.

Filip Starzyński:

- Jestem bardzo zadowolony, że udało nam się dojść do porozumienia. Mam nadzieję, że wraz z zespołem będziemy odnosić sukcesy, bo gdybym w to nie wierzył, nie podpisałbym nowego kontraktu. Negocjacje nie były łatwe, ale przebiegły na tyle sparwnie, że nie miałem problemu z podjęciem decyzji, gdzie chcę kontynuować swoją karierę. Chciałbym podziękować całemu klubowi za okazane wsparcie. Cieszę się, że zostanę w Lubinie na kolejne trzy lata.

Filip, gratulujemy i życzymy jak najwięcej udanych występów w miedziano-biało-zielonych barwach.