Ilya Zhigulev odchodzi z KGHM Zagłębia Lubin / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Ilya Zhigulev odchodzi z KGHM Zagłębia Lubin 20 kwi

Ilya Zhigulev odchodzi z KGHM Zagłębia Lubin

Zagłębie Lubin S.A. informuje, iż rosyjski pomocnik Ilya Zhigulev odchodzi z naszego Klubu. Umowa z 26-letnim zawodnikiem została rozwiązana za porozumieniem stron.

20 kwi 2022 14:30

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

Zhigulev został piłkarzem KGHM Zagłębia 20 sierpnia 2021 roku, trafiając do Lubina z rosyjskiego FK Krasnodar. Były młodzieżowy reprezentant Rosji pierwszy mecz w koszulce Miedziowych rozegrał nieco ponad tydzień później, wybiegając w wyjściowej jedenastce na spotkanie derbowe ze Śląskiem Wrocław. Łącznie w barwach naszego Klubu pomocnik uzbierał 15 występów i zanotował dwie asysty w pojedynkach z Cracovią i Śląskiem II Wrocław. 

Ilya, dziękujemy i życzymy powodzenia w dalszej karierze!