Jakub Świerczok piłkarzem grudnia w Lotto Ekstraklasie! 10 sty

Jakub Świerczok piłkarzem grudnia w Lotto Ekstraklasie!

Napastnik KGHM Zagłębia Lubin Jakub Świerczok został wybrany piłkarzem grudnia Lotto Ekstraklasy. "Świeży" w czterech grudniowych meczach strzelił 7 bramek, w tym zanotował aż 2 hat-tricki. Dzięki temu dorobkowi Miedziowi w grudniu zdobyli 8 punktów i awansowali na 5 miejsce w tabeli Lotto Ekstraklasy. "Świeży", gratulujemy i prosimy o więcej!

10 sty 2018 09:52

Fot. Zagłębie Lubin
Autor Zagłębie Lubin

Udostępnij

Ekstraklasa

Nagrodę naszemu snajperowi wręczyli... pierwsi kibice, którzy zakupili karnety na Wiosnę 2018 roku - Pan Marcin oraz Pani Katarzyna.

Pan Marcin ma 45 lat i z Zagłębiem jest już od bardzo dawna - nie tylko w meczach u siebie, ale również na wyjeździe. Choć dla niego każdy mecz to wyjazd, bo mieszka w Górczycy pod Lwówkiem Śląskim, czyli 70 km od Lubina. W kibicowaniu wspiera go żona Katarzyna, która co prawda pochodzi z Sosnowca, ale jest wielką fanką Zagłębia - tego lubińskiego. Oboje są na niemal każdym meczu Miedziowych, a gdy tylko ruszyliśmy ze sprzedażą karnetów, to Pani Katarzyna od razu kupiła jeden dla siebie i męża, który porusza się na wózku inwalidzkim.

Postanowiliśmy nagrodzić naszych pierwszych karnetowiczów możliwością wręczenia nagrody dla Piłkarza Grudnia - Jakuba Świerczoka. Choć trzeba podkreślić, że oboje do samego końca nie wiedzieli, po co zaprosiliśmy ich do klubu. O tym, że otrzymają taką możliwość dowiedzieli się tuż przed wręczeniem nagrody, a przywitał ich Prezes Robert Sadowski oraz Jakub Świerczok. Przedstawiciele Klubu wręczyli również fanom zestaw upominków od Zagłębia z podziękowaniem za obecność na trybunach.

Państwo Katarzyna i Marcin już zapowiedzieli obecność na meczu z Legią Warszawa 9 lutego. Szczególnie, że dwa dni wcześniej będą świętować kolejną rocznicę ślubu...