Jasmin Burić i Marko Poletanović odwiedzą FanShop Zagłębia! / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Jasmin Burić i Marko Poletanović odwiedzą FanShop Zagłębia! 15 lut

Jasmin Burić i Marko Poletanović odwiedzą FanShop Zagłębia!

Na dobry początek weekendu zapraszamy do FanShopu, gdzie w piątek od godziny 17:00 spotkacie Jasmina Buricia i Marko Poletanovicia, u których będziecie mogli kupić bilety na niedzielny, domowy mecz KGHM Zagłębia Lubin z Cracovią!

15 lut 2024 15:00

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

Spotkanie 21. kolejki PKO BP Ekstraklasy pomiędzy KGHM Zagłębiem Lubin a Cracovią odbędzie się już w niedzielę o godzinie 12:30 na KGHM Zagłębie Arena. Zapraszamy do wcześniejszego zakupu wejściówek w naszym FanShopie lub poprzez stronę internetową bilety.zaglebie.com.

Jasmin Burić - Doświadczony golkiper to zdobywca dwóch mistrzostw Polski, a także dwóch krajowych Superpucharów i jednego Pucharu. Po te trofea sięgał w barwach Lecha Poznań. Były reprezentant Bośni i Hercegowiny w dotychczasowej karierze rozegrał 166 spotkań na najwyższym ligowym szczeblu w naszym kraju. 36-latek strzegł dostępu do bramki Miedziowych w jedenastu meczach, w których dwukrotnie zachował czyste konto.

Marko Poletanović - Obok Mateusza Wdowiaka to najbardziej utytułowany zawodnik w kadrze KGHM Zagłębia Lubin. W swoim dorobku posiada mistrzostwo Belgii, dwa Puchary i Superpuchar Polski, a także krajowe trofea zdobyte w Serbii oraz Rosji. 30-letni pomocnik został zawodnikiem Miedziowych w lipcu 2022 roku i od tamtej pory rozegrał w koszulce naszego Klubu 41 spotkań. Okrasił je jednym golem, a także dwoma ostatnimi podaniami.