Jasmin Burić zadebiutował w barwach KGHM Zagłębia 22 maj

Jasmin Burić zadebiutował w barwach KGHM Zagłębia

Podczas ostatniego meczu sezonu 2021/2022, w którym KGHM Zagłębie Lubin mierzyło się na wyjeździe z Lechem Poznań, w miedziano-biało-zielonych barwach zadebiutował bramkarz Jasmin Burić.

22 maj 2022 17:00

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

35-letni golkiper, mający na swoim koncie ponad 150 rozegranych spotkań na poziomie Ekstraklasy, dołączył do zespołu Miedziowych na początku stycznia bieżącego roku jako wolny zawodnik. Doświadczony bramkarz debiutu w koszulce naszego Klubu doczekał się w ostatniej kolejce sezonu 2021/2022, w której podopieczni trenera Piotra Stokowca mierzyli się w Poznaniu z nowym mistrzem Polski. Jasmin stał między słupkami przez pełne 90 minut. W tym czasie zanotował kilka udanych interwencji, ale także został dwukrotnie pokonany, najpierw przez Tomasza Kędziorę, a następnie do siatki trafił również Alan Czerwiński.

Jasmin, gratulujemy debiutu i życzymy wielu kolejnych meczów rozegranych w koszulce naszego Klubu!