Jhon Chancellor odchodzi z naszego Klubu 25 maj

Jhon Chancellor odchodzi z naszego Klubu

Informujemy, iż wygasająca 30 czerwca umowa Jhona Chancellora nie zostanie przedłużona, w efekcie czego 30-letni reprezentant Wenezueli odchodzi z naszego Klubu.

25 maj 2022 13:00

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

Jhon Chancellor został piłkarzem Miedziowych w ostatni dzień zimowego okienka transferowego, trafiając do Lubina z włoskiej Brescii. Środkowy obrońca debiut w PKO BP Ekstraklasie zaliczył 5 marca w meczu 24. kolejki, w ramach której KGHM Zagłębie Lubin bezbramkowo zremisowało z Piastem Gliwice. 29-krotny reprezentant Wenezueli w koszulce naszego Klubu wystąpił łącznie siedem razy. 

- Po krótkim pobycie Jhona w Klubie postanowiliśmy, że nie skorzystamy z opcji przedłużenia kontraktu. Chciałbym Jhonowi podziękować za wkład włożony w utrzymanie zespołu. Wniósł doświadczenie w trudnym momencie, aczkolwiek doszliśmy do wniosku, że potrzebujemy innych rozwiązań w formacji obronnej, także Jhonowi bardzo dziękujemy i życzmy powodzenia - powiedział Dyrektor Pionu Sportowego Piotr Burlikowski.

Jhon, dziękujemy za grę w KGHM Zagłębiu i życzymy powodzenia w dalszej karierze!