Kacper Chodyna i Mateusz Wdowiak pojawią się w FanShopie / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Kacper Chodyna i Mateusz Wdowiak pojawią się w FanShopie 21 wrz

Kacper Chodyna i Mateusz Wdowiak pojawią się w FanShopie

W piątek o godzinie 17:00 za kasą w naszym FanShopie w galerii Cuprum Arena usiądą Kacper Chodyna i Mateusz Wdowiak, u których będziecie mogli kupić bilet na niedzielny mecz KGHM Zagłębia Lubin z Wartą Poznań.

21 wrz 2023 16:00

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

Mecz 9. kolejki PKO BP Ekstraklasy pomiędzy KGHM Zagłębiem Lubin a Wartą Poznań już w niedzielę o godzinie 12:30 na Stadionie Zagłębia. Zapraszamy do wcześniejszego zakupu biletów w naszym FanShopie lub poprzez stronę internetową

Kacper Chodyna - Skrzydłowy jest związany z naszym Klubem od 2017 roku. Wówczas trafił do Lubina z Akademii Lecha Poznań. Na poziomie PKO BP Ekstraklasy zadebiutował trzy lata później, dokładnie 9 lutego 2020 roku pod wodzą trenera Martina Seveli, kiedy to Miedziowi mierzyli się na wyjeździe z Piastem Gliwice. Poprzednie ligowe rozgrywki 24-latek zakończył z siedmioma trafieniami i pięcioma asystami na koncie, co czyniło go najskuteczniejszym piłkarzem KGHM Zagłębia Lubin. W tym sezonie "Chodynka" zdążył już dwukrotnie wpisać się na listę strzelców (w meczach z Cracovią i Puszczą Niepołomice), a także dwukrotnie obsłużył swoich kolegów ostatnim podaniem.

Mateusz Wdowiak - Popularny Wdówka trafił do zespołu Waldemara Fornalika na początku sierpnia z Rakowa Częstochowa. 27-latek jest najbardziej utytułowanym piłkarzem w kadrze naszej drużyny. Razem z Rakowem sięgał po mistrzostwo Polski, dwa krajowe Puchary (został także królem strzelców tych rozgrywek w sezonie 2021/2022) oraz dwa Superpuchary. Dodatkowo Puchar Polski zdobył również w barwach Cracovii pod wodzą nowego selekcjonera, Michała Probierza. W obecnym sezonie PKO BP Ekstraklasy skrzydłowy wystąpił w koszulce Miedziowych dwukrotnie i już raz wpisał się na listę strzelców podczas ostatniego, wyjazdowego starcia ze Stalą Mielec.