KGHM Zagłębie Lubin - Chrobry Głogów | RELACJA LIVE / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
KGHM Zagłębie Lubin - Chrobry Głogów | RELACJA LIVE 4 wrz

KGHM Zagłębie Lubin - Chrobry Głogów | RELACJA LIVE

Punktualnie o godz. 11:00 rozpocznie się sparing pomiędzy KGHM Zagłębiem Lubin a Chrobrym Głogów. Spotkanie jest otwarte dla publiczności, ale dla tych kibiców, którzy nie mogą zasiąść na trybunach Stadionu Zagłębia będziemy prowadzić relację live z dzisiejszego pojedynku. Składu obu zespołów oraz najważniejsze momenty gry kontrolnej znajdziecie w rozwinięciu artykułu.

4 wrz 2020 10:00

10:10

Tak wygląda wyjściowa jedenastka na sparingowe spotkanie z Chrobrym Głogów:

KGHM Zagłębie:

12. Konrad Forenc - 23. Jakub Wójcicki, 5. Lorenco Simić, 6. Soren Reese, 77. Mateusz Bartolewski - 14. Jakub Żubrowski, 8. Łukasz Poręba, 18. Filip Starzyński, 20. Jakub Sypek, 17. Patryk Szysz - 11. Samuel Mraz.
Ławka rezerwowych: 22. Kamil Bielikow, 3. Sasa Balić, 4. Evgeni Bashkirov, 9. Rok Sirk, 21. Jakub Bednarczyk, 24. Błażej Czuban, 25. Kacper Chodyna, 27. Dominik Jończy, 99. Kamil Kruk.

10:43

Skład Chrobrego:

97. Makuchowski - 32. Stolc, 24. Juraszek, 3. Michalec, 18. Ilków-Gołąb - 8. Kolenc, 21. Cywka, 89. Machaj, 77. Piła, 7. Bryła - 11. Lebedyński.
Ławka rezerwowych: 25. Szafer, 4. Pranzovsky, 6. Ratajczak, 99. Kowalczyk, 19. Ziemann, 9. Antochów, 26. Zawodnik testowany, 16. Mandrysz

KGHM Zagłębie Lubin - Chobry Głogów 1:1 (45' Poręba ; 83' Pranzovsky)

1' Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy!

3' Przewinienie Bartolewskiego na Machaju i od rzutu wolnego zaczynają goście.

6' Mamy pierwszy strzał "Miedziowych". Filip Starzyński zdecydował się na uderzenie zza pola karnego, ale pewną interwencją popisał się Makuchowski.

7' Tym razem uderzał Bartolewski, ale jego próba przeleciała obok słupka bramki gości.

8' Trzecie uderzenie "Miedziowych". Dobra akcja Bartolewskiego, który ruszył lewą stroną i dograł po ziemi do Mraza. Ten zdecydował się na strzał z pierwszej piłki, ale jego uderzenie przeleciało obok słupka bramki Makuchowskiego.

11' Rzut rożny dla ZL. W pole karne wrzucał Szysz, najwyżej do piłki wyskoczył Reese, ale jego uderzenie z trudem obronił Makuchowski! Dobitka Mraza w niewygodnej sytuacji była niecelna!

16' Świetna akcja "Miedziowych"! Na jeden kontakt zagrali Wójcicki i Sypek, którzy rozmontowali obronę Chrobrego. Całą kombinację zakończył Mraz, jednak jego uderzenie o centymetry minęło bramkę Makuchowskiego!

29' Spotkanie nieco się wyrównało, wciąż przy piłce dłużej utrzymują się "Miedziowi", ale w ostatnim czasie nie przekłada się to na sytuacje pod bramką Makuchowskiego.

36' Pierwsza okazja dla gości, którzy ruszyli z kontrą, ale w dogodnej sytuacji pomylił się Lebedyński!

44' Wydawało się, że ręką w polu karnym zagrał Michalec, ale gwizdek sędziego Opalińskiego milczy. Od rzutu rożnego ZL.

45' "Miedziowi" dopięli swego! Rzut rożny wykonywał Starzyński, obrońcy Chrobrego próbowali wybić piłkę daleko poza pole karne, ale do futbolówki dopadł Łukasz Poręba, który strzałem w krótki róg pokonał Makuchowskiego!

PRZERWA! "Miedziowi" prowadzą po bramce Łukasza Poręby 1:0.

46' Zaczynamy drugą część meczu! "Miedziowi" wychodzą na drugą połowę bez zmian.

48' Okazja dla Chorbrego! Machaj stanął przed szansą, ale uderzył wprost w Konrada Forenca.

52' Fatalnie wyglądało zderzenie Mateusza Bartolewskiego z jednym z obrońców Chrobrego! Zawodnicy zderzyli się głowami i długo nie podnoszą się z boiska.

59' Przemysław Stolc opuścił boisko na noszach. Mamy nadzieję, że ze zdrowiem defensora Chrobrego będzie wszystko w porządku i szybko wróci do zdrowia!

60' Gramy! W zespole "Miedziowych" zmiany. Na boisku zameldowali się Bielikow, Bednarczyk, Chodyna, Jończy, Balić, Kruk, Bashkirov, Sirk i Czuban. Z pierwszej jedenastki zostali Poręba i Szysz.

65' Uderzał Kowalczyk, ale pewnie broni Bielikow.

73' Kapitalnie Bielikow, który w sytuacji sam na sam broni uderzenie Antochowa!

77' Świetna akcja Szysza, który minął na lewej stronie dwóch obrońców i dograł piłkę w pole bramkowe Chrobrego! Najpierw z piłką minął się Sirk, później nieczysto w futbolówkę trafił Bednarczyk i ta poszybowała wysoko nad bramką gości!

83' Pranzovsky pokonuje Bielikowa z jedenastu metrów i mamy remis.

84' Potężne uderzenie Kamila Kruka z 30. metrów poszybowało minimalnie nad bramką gości!

87' Dośrodkowanie Szysza na bramkę próbował zamienić Czuban, ale czujnie w bramce golkiper gości!

89' Znów świetna akcja Szysza, który minął obrońców na lewej stronie, wrzucił piłkę wprost na głowę Sirka, który pomylił się w idealnej sytuacji!

Koniec meczu! W sparingowym spotkaniu "Miedziowi" zremisowali z Chrobrym Głogów 1:1. Gola dla naszego zespołu zdobył Łukasz Poręba, a dla gości z Głogowa odpowiedział Pranzovsky, który pewnie wykorzystał rzut karny.