Konferencja prasowa po meczu z Górnikiem / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Konferencja prasowa po meczu z Górnikiem 30 paź

Konferencja prasowa po meczu z Górnikiem

Spotkanie 13. kolejki PKO Ekstraklasy zakończyło się remisem 0:0. Zobaczcie, jak sobotni pojedynek na pomeczowej konferencji podsumowali szkoleniowcy obu drużyn.

30 paź 2021 20:05

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

Dariusz Żuraw - Trener KGHM Zagłębia:

- Na pewno był to mecz walki. Dużo się działo w środku pola. Być może klarownych sytuacji nie było zbyt wiele, ale z mojej perspektywy, my mieliśmy lepsze okazje na bramkę. Górnik natomiast był groźny po stałych fragmentach gry. Oba zespoły dążyły do zwycięstwa, ale patrząc na to, że był to nasz trzeci mecz na przestrzeni kilku dni, ja szanuję ten punkt. Musimy się teraz dobrze zregenerować i szykować do następnego meczu na Lechii.

Jan Urban - Trener Górnika:

- Trudno mi ten mecz ocenić, dlaczego tak wyglądał. Brakowało nam płynności, naszej gry kombinacyjnej, kreowania sytuacji bramkowych. Szkoda, że sytuacja Jimeneza nie padła, Zagłębie też miało swoje szanse. Musimy przeanalizować, dlaczego ten mecz tak wyglądał. Myślę, że był to jeden ze słabszych naszych meczów na własnym stadionie w tym sezonie. Trenowaliśmy kilka razy na sztucznej murawie w tym tygodniu, był też mecz pucharowy w środę. Na spokoju przeanalizujemy, dlaczego to wyglądało w ten sposób i będziemy chcieli poprawić swoją grę.