Konferencja prasowa po meczu ze Stalą / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Konferencja prasowa po meczu ze Stalą 18 paź

Konferencja prasowa po meczu ze Stalą

Spotkanie 11. kolejki PKO Ekstraklasy zakończyło się zwycięstwem Stali Mielec nad KGHM Zagłębiem Lubin 4:2. Zobaczcie, jak poniedziałkowy mecz na pomeczowej konferencji podsumowali szkoleniowcy obu drużyn.

18 paź 2021 21:00

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

Dariusz Żuraw - Trener KGHM Zagłębia:

- Myślę, że po takim meczu można powiedzieć, że daliśmy rywalom 3 punkty w prezencie. Straciliśmy 4 gole po stałych fragmentach gry. Pierwsza połowa była niezła w naszym wykonaniu i możemy mieć pretensje tylko do siebie, że nie prowadziliśmy wyżej. Druga połowa zaczęła się od prezentu dla Stali w postaci rzutu karnego i od tego momentu moi zawodnicy się pogubili w defensywie. Każda wrzutka, każde dośrodkowanie było dla nas problemem. Mamy sporo kontuzji w zespole, ale musimy poukładać naszą grę, zwłaszcza w strefie defensywnej.

Adam Majewski - Trener Stali:

- Tak to wyglądało, że rozpoczęliśmy świetnie mecz, zdobyliśmy gola i poczuliśmy, że będzie dziś lekko, łatwo i przyjemnie. Zagłębie wyrównało po pięknym strzale i miało inne sytuacje na podwyższenie prowadzenia po akcji dwóch na naszego bramkarza. Na szczęście pierwsza połowa się zakończyła i można powiedzieć, że zdarzył się cud, bo w końcu zagraliśmy na normalnym poziomie. Nie graliśmy nie wiadomo jak dobrze, ale zdobyliśmy dziś gole po stałych fragmentach gry, a wiedzieliśmy, że jest to bolączka Zagłębia. Chciałbym podziękować mojej drużynie za zaangażowanie i charakter, a kibicom za świetny doping.