Konferencja prasowa po spotkaniu #WISZAG / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Konferencja prasowa po spotkaniu #WISZAG 1 wrz

Konferencja prasowa po spotkaniu #WISZAG

W spotkaniu 7. kolejki PKO Ekstraklasy piłkarze KGHM Zagłębia Lubin przegrali z Wisłą Kraków 4:2. Zobaczcie, co do powiedzenia mieli szkoleniowcy obu zespołów.

1 wrz 2019 00:20

Maciej Stolarczyk - trener Wisły Kraków:

Dziś był dla nas szczególny dzień. Przed meczem uczciliśmy pamięć Pani Sabiny. Zespół chciał uczcić tę pamięć zwycięstwem. Zdawaliśmy sobie kim była dla wielu osób Pani Sabina. Chcieliśmy, aby ten dzień był okraszony naszym zwycięstwem. Mam nadzieję, że patrzy na nas z góry i się cieszy.

Ben van Dael - trener KGHM Zagłębia:

Muszę jeszcze się zastanowić, bo w moim mózgu są świeże informacje, ale wynik zaprząta mi głowę. Jakbym miał analizować, to na początku Wisła Kraków lepiej operowała piłką na początku. Mieliśmy trochę kłopotów. Później wyszliśmy z cienia i zaczęliśmy lepiej grać. Później było więcej przestrzeni dla Wisły Kraków i oni to wykorzystali. Tak czy inaczej należą się komplementy dla mojego zespołu, bo poszliśmy za ciosem i wyrównaliśmy stan spotkania. W przerwie rozmawialiśmy o korektach, żeby postawić kropkę nad i. W drugiej połowie dobrze zaczęliśmy. Niestety, w zbyt łatwy sposób straciliśmy bramkę na 2:3. Chcieliśmy coś zmienić wprowadzając ofensywnych zawodników, ale jak wprowadzasz dużo atakujących, to otwierasz sobie przestrzenie. Mogę powiedzieć, że chłopcy dali z siebie wszystko. Walczymy. Niestety w zbyt łatwy sposób traciliśmy bramki.