Łukasz Łakomy po meczu z Arką 2 gru

Łukasz Łakomy po meczu z Arką

Po zakończeniu spotkania 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski poprosiliśmy pomocnika Miedziowych, Łukasza Łakomego o krótkie podsumowanie środkowego starcia z Arką Gdynia. Zobaczcie, co 20-latek powiedział nam tuż po końcowym gwizdku arbitra.

2 gru 2021 13:30

Fot. Tomasz Folta
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

Łukasz Łakomy

- Trudno coś powiedzieć. Wydaje mi się, że dzisiaj brakowało nam szczęścia. W pierwszej połowie straciliśmy dwie bramki, ale na drugą część meczu wyszliśmy z zupełnie innym nastawieniem. Zepchnęliśmy Arkę do defensywy i strzeliliśmy szybko bramkę. Mieliśmy jeszcze swoje sytuacje i szkoda, bo według mnie zabrakło nam jedynie szczęścia i skuteczności.

- Zgadza się, trochę czekałem na ten występ i to jest dla mnie jedyny plus dzisiejszego meczu. Najważniejsze jest jednak dobro całej drużyny. Szkoda, ponieważ w mojej opinii tą drugą połową zasłużyliśmy na to, aby pokonać Arkę i zagrać w ćwierćfinale rozgrywek.

- Jesteśmy po porażce z Arką, ale dobrze, że już w niedzielę gramy kolejny mecz. Musimy w końcu dołożyć swoją skuteczność. Według mnie jesteśmy dobrze przygotowani do spotkania z Lechem i na pewno będziemy walczyć o zwycięstwo. Mam nadzieję, że jak najlepiej wykorzystamy te cztery dni, które są przed nami, poprawimy swoją skuteczność i pokonamy Lecha w niedzielę.