Mateusz Grzybek w jedenastce 33. kolejki! / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Mateusz Grzybek w jedenastce 33. kolejki! 21 maj

Mateusz Grzybek w jedenastce 33. kolejki!

Obrońca KGHM Zagłębia Lubin Mateusz Grzybek znalazł się w gronie najlepszych zawodników przedostatniej w tym sezonie kolejki PKO BP Ekstraklasy.

21 maj 2024 12:00

Mateusz Grzybek rozpoczął poniedziałkowe spotkanie z ŁKS-em Łódź od pierwszej minuty i przebywał na placu gry do ostatniego gwizdka sędziego. 28-latek grający w tym meczu na lewej stronie defensywy w 58. minucie ładnym strzałem z woleja zdobył swoją bramkę w miedziano-biało-zielonych barwach i tym samym podwyższył prowadzenie Miedziowych na 2:0. Po kilku minutach "Grzybo" był bliski drugiego trafienia, lecz dobrze między słupkami spisał się bramkarz gości, Aleksander Bobek. Dla Mateusza jest to pierwsze takie wyróżnienie w bieżących rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy.