Michał Żewłakow odchodzi z Zagłębia Lubin 30 gru

Michał Żewłakow odchodzi z Zagłębia Lubin

Dyrektor sportowy Zagłębia Lubin S.A. Michał Żewłakow z dniem 31 grudnia 2019 roku kończy pracę w Lubinie. Decyzję o skróceniu terminu obowiązywania umowy Klub i były reprezentant Polski podjęli wspólnie.

30 gru 2019 16:00

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

Żewłakow pracę w Lubinie w  charakterze dyrektora sportowego rozpoczął w czerwcu 2018 roku. Przez ostatnie kilkanaście miesięcy odpowiadał za Pion Sportowy, a także skauting w naszym klubie.

W tym czasie do Lubina trafili między innymi Damjan Bohar, Saša Živec, Patryk Szysz czy także obecny trener pierwszego zespołu Martin Ševela.

W lipcu 2019 roku, po ponad dwunastu miesiącach od podjęcia pracy, były 102 – krotny reprezentant Polski przedłużył obowiązującą z Zagłębiem umowę, która miała trwać do 30 czerwca 2020. Po koniec tego roku, dyrektor sportowy wraz z zarządem Klubu podjęli wspólną decyzję o zakończeniu współpracy.

Michał Żewłakow przed objęciem stanowiska w Zagłębiu Lubin przez cztery lata pracował w Legii Warszawa, gdzie również pełnił funkcję dyrektora sportowego.

Zagłębie Lubin serdecznie dziękuję Michałowi za całokształt pracy włożonej w rozwój Klubu i życzy powodzenia w dalszej karierze zawodowej.