Niedosyt w Lubinie. Zabrakło centymetrów | Przegląd prasy po remisie z Wartą / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Niedosyt w Lubinie. Zabrakło centymetrów | Przegląd prasy po remisie z Wartą 3 kwi

Niedosyt w Lubinie. Zabrakło centymetrów | Przegląd prasy po remisie z Wartą

W piątek KGHM Zagłębie Lubin podzieliło się punktami z Wartą Poznań, remisując przed własną publicznością 0:0. Sprawdźmy, co na temat meczu 26. kolejki PKO BP Ekstraklasy napisały krajowe oraz lokalne media.

3 kwi 2023 08:00

Zmiedzi.pl

"Zabrakło skuteczności. Bezbramkowy remis w meczu Zagłębia z Wartą"

Kibice KGHM Zagłębia Lubin mogą mówić o wielkim niedosycie. W meczu z Wartą Poznań, Miedziowi byli zespołem lepszym a mimo to nie udało się pokonać rywala i zainkasować komplet punktów. – Z gry możemy być zadowoleni, ale z wyniku już nie do końca – spuentował Waldemar Fornalik, trener KGHM Zagłębia Lubin.

Więcej - TUTAJ

***

Miedziowe.pl

"Fornalik: Czujemy niedosyt"

Na inaugurację 26. kolejki PKO BP Ekstraklasy piłkarze KGHM Zagłębia Lubin podzielili się punktami z wyżej notowaną Wartą Poznań remisując 0:0.  Klarownych okazji do strzelenia gola w tym spotkaniu było bardzo mało. Najlepszą miejscowi mieli w 11 min., ale Lis obronił mocne uderzenie Bohara.

***

Mkszaglebie.pl

"Z Wartą na remis"

Nie zabrakło emocji i okazji strzeleckich - jednak zabrakło goli. W 26. kolejce PKO BP Ekstraklasy Zagłębie Lubin zremisowało bezbramkowo przed własną publicznością z Wartą Poznań.

***

Przeglądsportowy.pl

"Szalona końcówka meczu w Lubinie! Bramkarz ratował Wartę Poznań"

W pierwszym meczu Ekstraklasy po przerwie reprezentacyjnej kibice nie doczekali się bramek. Zagłębie Lubin zremisowało z Wartą Poznań 0:0, choć spotkanie obfitowało w dogodne sytuacje do objęcia prowadzenia przez oba zespołu. Przed przerwą więcej okazji stworzyli sobie Miedziowi, ale po przerwie gra gości w ofensywie wyglądała zdecydowanie lepiej. Zieloni dwukrotnie domagali się też podyktowania rzutu karnego. W doliczonym czasie gry "piłki meczowe" mieli gospodarze.

***

Sport.tvp.pl

"Remis Zagłębia Lubin z Wartą Poznań"

PKO BP Ekstraklasa wróciła po reprezentacyjnej przerwie i... rozczarowała. W meczu 26. kolejki Zagłębie Lubin zremisowało u siebie z Wartą Poznań 0:0. Gospodarze w końcówce próbowali zaskoczyć rywali strzałem z daleka, ale odpowiednio szybko zareagował bramkarz gości.

***

Sportowefakty.wp.pl

"Niedosyt w Lubinie. Zabrakło centymetrów"

W PKO Ekstraklasie rozpoczęła się 26. kolejka. W Lubinie niedosyt. KGHM Zagłębie bezbramkowo zremisowało z Wartą Poznań. Obydwa zespoły miały w meczu swoje szanse, jednak zabrakło im skuteczności.

***

Gol24.pl

"Wynik Zagłębia Lubin z Wartą Poznań to nieporozumienie. Tyle okazji, a skończyło się bezbramkowym remisem"

W pierwszym meczu po przerwie reprezentacyjnej Zagłębie Lubin zremisowało z Wartą Poznań 0:0. Mimo strzałów z czystych pozycji wynik nawet nie drgnął. Piątkowe widowisko 26. kolejki obejrzało z trybun przeszło 4 tys. widzów.

***

Sport.dziennik.pl

"Zagłębie Lubin podzieliło się punktami z Wartą Poznań"

Pierwsze minuty meczu w Lubinie mogły być dużym zaskoczeniem dla miejscowych kibiców, bo to goście byli częściej przy piłce i atakowali. Zagłębie pod pole karne przyjezdnych przedostało się dopiero po dziesięciu minutach, ale za to od razu powinno zdobyć gola. Po przypadkowym przechwycie piłki na połowie Warty Filip Starzyński świetnie dograł do zupełnie niepilnowanego Damjana Bohara, a ten miał przed sobą już tylko Adriana Lisa. Słoweniec przymierzył, ale tak fatalnie, że bramkarz gości zdołał odbić piłkę (...).