Piotr Leciejewski odchodzi z KGHM Zagłębia Lubin 5 cze

Piotr Leciejewski odchodzi z KGHM Zagłębia Lubin

Zagłębie Lubin S.A. rozwiązało za porozumieniem stron kontrakt z Piotrem Leciejewskim. 34-letni bramkarz występował w klubie przez ostatnie półtora roku. W tym czasie rozegrał dwa mecze w pierwszej drużynie.

5 cze 2019 12:17

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

Piotr Leciejewski trafił do KGHM Zagłębia Lubin z norweskiego SK Brann 12 stycznia 2018 roku. W miedziano-biało-zielonych barwach zadebiutował niespełna miesiąc później w przegranym 2:3 spotkaniu przeciwko Legii Warszawa. Bilans gier „Lecieja” zatrzymał się na dwóch meczach w LOTTO Ekstraklasie i trzech występach w trzecioligowych rezerwach.

- Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron. Piotr od dłuższego czasu nie był zadowolony ze swojej pozycji w pierwszej drużynie. W pełni rozumiem jego sytuację i dlatego wspólnie uznaliśmy, że to najlepszy sposób, aby rozstać się w pełnej zgodzie. Dziękujemy Piotrowi za grę w naszym klubie i życzymy powodzenia – powiedział Michał Żewłakow, Dyrektor Sportowy drużyny z Lubina.

Zagłębie Lubin S.A. dziękuje Piotrowi Leciejewskiemu za reprezentowanie naszego zespołu i życzy powodzenia w dalszej karierze!

1597381519 - 1597381514