Piotr Stokowiec: Nie miałem złych intencji / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Piotr Stokowiec: Nie miałem złych intencji 31 paź

Piotr Stokowiec: Nie miałem złych intencji

W rozwinięciu newsa kilka słów od trenera Piotra Stokowca.

31 paź 2022 20:46

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

Szanowni Państwo,

sport to często wielkie emocje, stres i presja. Bezpośrednio po meczu Zagłębia z Cracovią spotkaliśmy się z kibicami naszego Klubu. Dyskusja była żywiołowa, pełna pasji i emocji. Momentami przy użyciu bardzo mocnego języka. Rozmawialiśmy bezpośrednio, tak jak się rozmawia między swoimi, kiedy pojawiają się problemy do rozwiązania. Niestety, w ferworze dyskusji niepotrzebnie zamieszałem jako przykład zasłużony klub, którego pracę i osiągnięcia bardzo szanuję – Puszczę Niepołomice. 
 
Moja lapidarna wypowiedź została w mediach społecznościowych wycięta i skrócona, wyrwana z kontekstu, w którym chodziło mi tylko o naszą sytuację w tabeli w poprzednim sezonie i walkę o utrzymanie w Ekstraklasie. Niestety moja wypowiedź tak przedstawiona, robi złe wrażenie, mimo że nie miałem złych intencji. Ani w stosunku do Puszczy Niepołomice, ani w stosunku do kibiców. Jeśli kogoś tym uraziłem, to przepraszam, nie miałem zamiaru nikogo dotknąć swoją wypowiedzią.
 
Bardzo szanuję rozwój Klubu i wyniki osiągane przez Puszczę w ostatnich latach, życząc jednocześnie awansu do Ekstraklasy.
 
Cała sytuacja jest nauką także dla mnie i wyciągnę z tego niefortunnego zdarzenia wnioski.
Proszę nie żywić urazy. Nie miałem złych intencji ani zamiarów. 
 
Piotr Stokowiec
Trener KGHM Zagłębia Lubin