Poniedziałkowy przegląd prasy / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Poniedziałkowy przegląd prasy 31 sie

Poniedziałkowy przegląd prasy

Zgodnie z tradycją zapraszamy na poniedziałkowy przegląd prasy i serwisów internetowych o tematyce sportowej. Dziś skupimy się na tym, co pisali dziennikarze po piątkowym zwycięstwie nad Wartą Poznań (1:0).

31 sie 2020 10:00

Przegladsportowy.pl

„Bohar budzi się w końcówkach. Zagłębie skromnie pokonało Wartę. Beniaminek bez punktów”

Będąca beniaminkiem Warta Poznań długo pilnowała w Lubinie remisu, ale gol ostatecznie padł w ostatnich minutach. Zagłębie po raz drugi w sezonie wywalczyło trzy punkty.

Więcej - KLIK

***

Poznan.wyborcza.pl

„Zagłębie Lubin - Warta Poznań 1:0. Zapędzona do narożnika Warta straciła gola tuż przed końcem”

Przez sporą część drugiej połowy mecz Warty Poznań z Zagłębiem w Lubinie był jej walką o przetrwanie. Długo się udawało, ale gospodarze wbili gola w końcówce meczu. To druga z rzędu porażka warciarzy 0:1

***

Epoznan.pl

„Zieloni bez celnego strzału. Zagłębie Lubin - Warta Poznań 1:0”

W meczu 2. kolejki PKO BP Ekstraklasy Warta Poznań przegrała na wyjeździe z Zagłębiem

***

Gloswielkopolski.pl

„Zagłębie Lubin - Warta Poznań 1:0. Kolejna pechowa porażka, a Damjan Bohar katem poznańskich drużyn. Oceniamy piłkarzy Warty”

Warta Poznań weszła bardzo ambitnie w PKO Ekstraklasie, ale na razie oba mecze przegrała po 0:1 i przegrała w Lubinie podobnie, jak przed tygodniem Lech Poznań. Katem poznańskich drużyn okazał się Damjan Bohar, który w meczu z Kolejorzem zanotował dwie asysty, a teraz zdobył kluczowego gola. Warta co prawda przez cały mecz nie oddała celnego strzału, ale punktów było bliżej niż w meczu z Lechią. Sprawdźmy, jak oceniliśmy piłkarzy Piotra Tworka za mecz z Zagłębiem Lubin

***

E-legnickie.pl

„Bohar i wszystko jasne”

Wakacyjne Zagłębie, wciąż szukające optymalnego składu wyjściowej jedenastki, ze słabym Starzyńskim, słabiutkim Mrazem i zupełnie nie przekonywującym Wójcickim wygrało 1:0 z beniaminkiem ekstraklasy Wartą Poznań. Wartą, która mentalnie wciąż tkwi w okowach 1 ligi i jeżeli nie dokona 2-3 konkretnych ekstraklasowych wzmocnień bardzo szybko stanie się głównym kandydatem do spadku. A Miedziowi? Drugi mecz bez zachwytów nad ich grą i drugi z kompletem punktów. I jak mówią wytrawni spece - futbol to nie jazda figurowa na lodzie i nie dostaje się punktów za styl. Punkty dostaje się za... posiadanie w składzie kogoś takiego jak Słoweniec BOHAR.

***

Miedziowe.pl

„Bombardowali bramkę Warty. W końcu dopięli swego”

Piłkarze Zagłębia Lubin musieli ostro się namęczyć, by zwyciężyć w dzisiejszym spotkaniu. Beniaminek z Poznania długo dzielnie się bronił przed atakami Miedziowych. W końcu gospodarze dopięli swego i po bramce Bohara w 88. min. zainkasowali kolejny komplet punktów. Po dwóch kolejkach Zagłębie ma już sześć oczek i zapewne umocni się w czołówce ligowej tabeli.

***

Lubin.pl

„Bohar zapewnia trzy punkty”

W ramach drugiej kolejki PKO BP Ekstraklasy KGHM Zagłębie Lubin wygrało z Wartą Poznań 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Damjan Bohar

***

Mkszaglebie.pl

„Znów skuteczni w końcówce”

Mimo, że kolejny raz gra Zagłębia Lubin wyglądała co najwyżej średnio, „Miedziowi” po raz kolejny pokazali, że grają do końca i po golu Damjana Bohara z 88. minuty meczu pokonali w 2. kolejce PKO BP Ekstraklasy Wartę Poznań.