Poniedziałkowy przegląd prasy 4 sty

Poniedziałkowy przegląd prasy

Mimo że Ekstraklasa zapadła w sen zimowy, my spieszymy do Was z pierwszym w tym roku, cotygodniowym przeglądem prasy. Zapraszamy do zapoznania się z tym co o Miedziowych piszą regionalne i krajowe media. Na tapet wzięto przede wszystkim informacje o naszym planie przygotowań do kolejnej rundy oraz osiągnięcia Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie.

4 sty 2021 15:03

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

Meczyki.pl

"Zagłębie Lubin ogłosiło plan przygotowań do rundy wiosennej. Cztery sparingi w Turcji”

Zagłębie Lubin opublikowało plan przygotowań zespołu do rywalizacji w rundzie wiosennej PKO Ekstraklasy. Piłkarze zajęcia rozpoczną już 4 stycznia.

Więcej - KLIK

***

Sport.tvp.pl

“W młodzieży siła. Zagłębie Lubin stawia na nowoczesność”

Są na podium Ekstraklasy w klasyfikacji Pro Junior System, sprzedaż młodych piłkarzy przyniosła im w ostatnich latach kilkanaście milionów euro, a w grudniu ich Akademia przeprowadziła profesjonalny audyt i otrzymała złotą gwiazdkę w procesie certyfikacji PZPN-u. W Lubinie mają jednak apetyt na znacznie więcej i myślami wybiegają kilka lat do przodu – co potwierdza stworzenie filii Zagłębie Future.

Więcej - KLIK

***

Gol24.pl

“Poprawia się sytuacja kadrowa KGHM Zagłębia Lubin. Piłkarze wracają do zdrowia”

Zimowa przerwa w rozgrywkach PKO Ekstraklasa jest krótka jak nigdy wcześniej, dlatego piłkarze skupiają się przede wszystkim na regeneracji oraz dojściu do pełnej sprawności fizycznej po urazach i poważniejszych kontuzjach. Wiele wskazuje na to, że rundę rewanżową Zagłębie Lubin rozpocznie znacznie mocniejsze.

Więcej - KLIK

***

Sportowefakty.wp.pl

"PKO Ekstraklasa. KGHM Zagłębie Lubin poleci do Turcji. Zagra z uznanymi rywalami”

KGHM Zagłębie Lubin przedstawiło plan przygotowań do rundy wiosennej w PKO Ekstraklasie. Miedziowi polecą na zgrupowanie do Turcji i rozegrają w jego czasie cztery sparingi.

Więcej - KLIK

***

Junior.weszlo.com

“Wywołany do tablicy #03: Milan Posmyk”

Milan Posmyk, zawodnik Zagłębia Lubin, w minionym tygodniu znalazł się wśród dziesięciu najlepszych zawodników rundy jesiennej CLJ w rankingu przygotowanym przez Weszło Junior. Teraz podjął się wyzwania i wziął udział w naszej ankiecie “Wywołany do tablicy”. Jak mu poszło?

Więcej - KLIK

***

Przegladsportowy.pl

“Zarobili 30 milionów”

W minionym sezonie KGHM Zagłębie miało największy przychód ze sprzedaży piłkarzy w dziejach klubu.

W 2020 roku szalała pandemia, ale właśnie w tym czasie Zagłębiu Lubin udało się sprzedać piłkarzy za niespotykaną wcześniej w Lubinie kwotę. Za trzech piłkarzy (Bartosza Slisza, Bartosza Białka i Damjana Bohara) zainkasowali łącznie 7,3 mln euro, czyli około 30 milionów.

Więcej - KLIK

***

Mkszaglebie.pl

“Z nowym rokiem nowym krokiem | Podsumowujemy i zamykamy 2020”

Ostatni dzień 2020 roku to idealny czas na to, by podsumować działania Zagłębia Lubin i jego poszczególnych szczebli, oczywiście z uwzględnieniem dwóch sezonów. Staraliśmy się podsumować starannie i merytorycznie, dlatego znajdziecie tutaj i krytykę, i pochwały.

Więcej - KLIK