Poniedziałkowy przegląd prasy / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Poniedziałkowy przegląd prasy 9 gru

Poniedziałkowy przegląd prasy

Zapraszamy do przeczytania poniedziałkowego przeglądu prasy i serwisów internetowych. Dziś skupimy się na spotkaniu 18. kolejki PKO Ekstraklasy, w którym "Miedziowi" pokonali Jagiellonię Białystok 1:0.

9 gru 2019 10:33

Przegląd Sportowy

"Ostatni mecz Mamrota"

Po sobotniej porażce z KGHM Zagłębiem Lubin posadę straci szkoleniowiec Jagiellonii Białystok.

Więcej - wydnie papierowe Piotr Wołosik

***

Sport

"Mamrot wyleciał"

Lubinianie wygrali w Białymstoku zasłużenie, a na trzy punkty zapracowali sobie głównie w pierwszej połowie, kiedy to byli stroną dominującą. Kluczowa dla losów spotkania akcja z 18. minuty meczu.

Więcej - wydanie papierowe Jakub Kubielas

***

Gazeta Wrocławska

"Zagłębie na dobrym szlaku"

Jagiellonii Białystok należy oddać, że Zagłębiu zawiesiła poprzeczkę wyżej niż przed tygodniem Górnik Zabrze. Mimo tego, "Miedziowi" przeważali przez większą część spotkania, a zwycięską bramkę zdobył dla nich Damjan Bohar.

Więcej - wydanie papierowe Dawid Foltyniewicz

***

Słowo Sportowe

"Bohar za trzy"

Ważne zwycięstwo odnieśli w sobotę piłkarez KGHM Zagłębia Lubin. Miedziowi ograli na wyjeździe Jagiellonię Białystok i już mają o jeden punkt więcej aniżeli w 20 meczach rundy jesiennej ubiegłego sezonu. Pierwsza ósemka przed przerwą zimową jest na wyciągnęcie ręki.

Więcej - Arkadiusz Barski

***

Miedziowe.pl

"Coraz bliżej ósemki"

Po bramce Bohara Zagłębie Lubin powraca do domu z trzema punktami. Zwycięstwo mogło być bardziej okazałe, gdyby Słoweniec wykorzystał idealne podanie od Białka, ale fatalnie przestrzelił. Miedziowi wygrali zasłużenie i krok po kroku przybliżają się do czołowej ósemki najlepszych zespołów.

Więcej - KLIK

***

E-legnickie.pl

"Bohar strzela, Zagłębie truimfuje"

LUBIN. W Pucharze Polski nie udało się, ale w meczu ligowym Miedziowi sprawili okazały prezent górniczej braci zdobywając niezwykle cenne 3 punkty. Tym cenniejsze iż Jagiellonia, którą Zagłębie pokonało na wyjeździe 1:0 będzie raczej najpoważniejszym rywalem Miedziowych w walce o mistrzowską ósemkę. Zwycięskiego gola dla Zagłębia zdobył Damjan BOHAR i był 9 gol Słoweńca w w ekstraklasie w tym sezonie.

***

Mkszaglebie.pl

"Punkty ważniejsze od stylu | Raport: Jagiellonia 0:1 Zagłębie"

W 18. kolejce PKO Ekstraklasy Zagłębie Lubin odniosło bardzo ważne zwycięstwo nad Jagiellonią Białystok. Zdobyte trzy punkty są znacznie ważniejsze od stylu, który w sobotnie popołudnie nie zawsze był najlepszy.

Więcej -  KLIK

***

Lubin.pl

"Stolica Podlasia zdobyta"

W ramach 18. kolejki PKO BP Ekstraklasy KGHM Zagłębie Lubin wygrało z Jagiellonią Białystok 1:0. Jedyną bramkę w spotkaniu strzelił Damjan Bohar.