Prasa po meczu KGHM Zagłębia z Piastem Gliwice
 / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Prasa po meczu KGHM Zagłębia z Piastem Gliwice
 10 gru

Prasa po meczu KGHM Zagłębia z Piastem Gliwice


Zapraszamy na przegląd prasy i portali internetowych. Głównym tematem jest piątkowe spotkanie KGHM Zagłębie Lubin – Piast Gliwice (2:2).

10 gru 2018 13:30

Fot. Tomasz Folta
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

Przegląd Sportowy

„Junior bez kompleksów”


Najpierw osłabione KGHM Zagłębie odwróciło wynik i było bliskie wygranej. Potem pokpiło jednak sprawę. Pasywnie reagujących obrońców wykiwał duet rezerwowych Aleksander Jagiełło-Piotr Parzyszek.

Więcej – wydanie papierowe Antoni Bugajski

***

Sport

„Stefański wykartkował Piasta!”


 Po wygranej z Pogonią trener Waldemar Fornalik postanowił nie zmieniać składu. Zdecydowanie bardziej osłabiona była drużyna gospodarzy, dlatego trener Ben van Dael zdecydował się postawić na młodych Bartosza Slisza i Łukasza Porębę.

Więcej – wydanie papierowe Krzysztof Brommer

***

Słowo Sportowe

„Nieustannie gościnni”


Rywalizacja z 14 września ze Śląskiem Wrocław pozostaje ostatnią, po której komplet punktów pozostał w Lubinie. Mimo, iż KGHM Zagłębie gościło od tamtego czasu już pięciu rywali – w ostatni piątek Piasta Gliwice – z żadnym nie potrafiło wygrać. Na ucięcie wydłużającej się serii pozostała w tym roku już tylko jedna szansa.

Więcej – wydanie papierowe Arkadiusz Barski

***

Gazeta Wrocławska

„Bez Filipów łatwo nie było”


Grając bez Filipa Starzyńskiego i Filipa Jagiełły Zagłębie Lubin zremisowało u siebie z Piastem Gliwice 2:2 i chyba musi być z tego punktu zadowolone.

Więcej – wydanie papierowe Jakub Guder

***

Mkszaglebie.pl

„Sprawiedliwy remis | Zagłębie Lubin 2:2 Piast Gliwice”


Zagłębie Lubin zremisowało z Piastem Gliwice 2:2. Nie udało się pójść za ciosem i wygrać kolejnego spotkania, ale z przebiegu spotkania żadna z drużyn nie zasłużyła na trzy punkty. Spotkanie nie stało na najwyższym poziomie, a cieszyć może głównie postawa naszych młodych zawodników.

Więcej TUTAJ

***

Sportowe Fakty

„Wymiana ciosów w Lubinie. Nos nie zawiódł Fornalika”


Piękna bramka Łukasza Poręby, dwie ładne akcje i wyczucie Waldemara Fornalika. Piast Gliwice zremisował w Lubinie 2:2 z Zagłębiem, a punkt zapewnili dwaj rezerwowi, Piotr Parzyszek i Aleksander Jagiełło.

Więcej TUTAJ

***

Miedziowe.pl

„Podział punktów w Lubinie”


W 18. kolejce Lotto Ekstraklasy piłkarze Zagłębia Lubin zremisowali z Piastem Gliwice 2:2. Dla lubinian trafiali Łukasz Poręba i Damjan Bohar, dla gości - Czerwiński i Parzyszek. Gospodarze mogli wygrać te spotkanie, gdyby Pawłowski dograł do będącego na czystej pozycji Bohara. Podział punktów wydaje się być sprawiedliwym wynikiem. 

Więcej TUTAJ

***

Lubin.pl

„Miedziowi podzielili się punktami”


W ramach 18 serii spotkań piłkarskiej ekstraklasy, KGHM Zagłębie Lubin podejmowało Piasta Gliwice. Zespoły po dość wyrównanym meczu podzieliły się punktami, a rezultat końcowy to 2:2.

Więcej TUTAJ

***

E-legnickie.pl

„Remis niedosytu”


LUBIN. Miedziowi utarli nosa czołowej drużynie ekstraklasy remisując z Piastem, ale... nadal są już 3 miesiące bez wygranej w Lubinie. A w piątkowy wieczór był wyjątkową okazja by wygrać. Gdyby defensywa Miedziowych nie pokpiła akcji duetu: Jagiełlo-Parzyszyszek 71 minucie meczu. Bohaterem w ekipie gospodarzy bez wątpienia był 18-letni Łukasz PORĘBA. Młokos z Akademii dopiero wchodzący na ekstraklasowe salony, walczył o piłkę jak lew, oszukał Jakuba Czerwińskiego i pięknie uderzając z dystansu zdobył filmowego gola...

Więcej TUTAJ