Przegląd prasy po sobotnim zwycięstwie 12 sie

Przegląd prasy po sobotnim zwycięstwie

W 4. kolejce rozgrywek PKO Ekstraklasy sezonu 2019/2020 zawodnicy KGHM Zagłębia Lubin pewnie pokonali Arkę Gdynia 2:0. Zobaczmy, co o sobotnim zwycięstwie pisze prasa oraz serwisy sportowe.

12 sie 2019 10:09

Fot. Tomasz Folta
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

Sport

,,Przepustka na dno”

Mecz nie mógł się lepiej rozpocząć dla ,,Miedziowych”, bo już w 3. minucie Lubomir Guldan dalekim podaniem uruchomił Saszę Żivca, Słoweniec ,,skleił” piłkę i nie zmarnował sytuacji sam na sam z Pavelsem Steinborsem”

Więcej – papierowe wydanie Bogdan Nather

 

Gazeta Wrocławska

,,Szysz udźwignął presję”

Zagłębie przerwało serię meczów bez zwycięstwa, a Arka ugrzęzła na dole tabeli. Za tydzień lubinianie zagrają z Legią w Warszawie, a do Gdyni przyjedzie Lech Poznań.

Więcej – papierowe wydanie Piotr Janas

 

Przegląd Sportowy

,,Zieliński musi posklejać Arkę”

Fatalny występ Arki w Lubinie (0:2) mocno zmartwił Jacka Zielińskiego. Trener gdynian liczył, że z każdym meczem jego zespół będzie grał coraz lepiej, ale w sobotę ten obiecujący trend został zatrzymany.

Więcej – papierowe wydanie Antoni Bugajski

 

Słowo Sportowe

,,Przełamanie Zagłębia”

W składzie ZL bez zmian, od pierwszej minuty na boisku zameldowała się dokładnie taka sama jedenastka co w rywalizacji z Jagiellonią. I być może to właśnie stabilizacja połączona ze zgraniem zaprocentowały na samym początku.

Więcej – papierowe wydanie Arkadiusz Barski

 

mkszaglebie.com

,,Zwyciężamy w meczu przyjaźni | Zagłębie Lubin 2:0 Arka Gdynia”

Mecz rozpoczął się dla nas fantastycznie. Guldan znakomicie wypatrzył wbiegającego w pole karne Živca, który spokojnie przyjął piłkę i pewnym strzałem lewą nogą pokonał bramkarza Arki.

Więcej - TUTAJ

 

regiofan.pl

,,Przyjacielski mecz z Arką na korzyść gospodarzy’’

W ramach 4. kolejki PKO BP Ekstraklasy KGHM Zagłębie Lubin odniosło pierwsze zwycięstwo w sezonie pokonując Arkę Gdynia 2:0. Bramki dla „Miedziowych” strzelili Sasa Zivec oraz Patryk Szysz.

Więcej - TUTAJ

 

Miedziowe.pl

,,Pierwsze zwycięstwo Miedziowych”

Po czterech kolejkach na boiskach PKO Ekstraklasy, kibice Miedziowych wreszcie doczekali się pierwszego zwycięstwa swoich ulubieńców. W meczu przyjaźni z Arką Gdynia, lubinianie wyraźnie byli lepszym zespołem i wygrali zasłużenie.

Więcej - TUTAJ

 

Sport.pl

,,Zagłębie Lubin wygrało po raz pierwszy w sezonie. Rywal na dnie tabeli”

Ben van Dael zaskoczył nieco składem i od początku na lewym skrzydle wystawił Sasę Żiveca zamiast Damiana Bohara. Szybko, bo już w 3. minucie okazało się, że przeczucie go nie myliło.

Więcej - TUTAJ
 

Weszlo.com
 

"Liga zaskoczyła Arkowców tak, jak zima drogowców"

A dla Zagłębie ukłony i podziękowania, bo gdyby nie Miedziowi, ten mecz nie miałby żadnego sensu. Jak masz słabiaka, to trzeba go lać i z tej roli gospodarze się wywiązali. Jak już wspomnieliśmy, przyczepić możemy się tylko do skuteczności, ale to rzecz do nadrobienia. W porównaniu z problemami dzisiejszego rywala – pikuś.


Więcej - TUTAJ