Przegląd prasy po spotkaniu KGHM Zagłębie - ŁKS / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Przegląd prasy po spotkaniu KGHM Zagłębie - ŁKS 22 cze

Przegląd prasy po spotkaniu KGHM Zagłębie - ŁKS

Zapraszamy do przeczytania cotygodniowego przeglądu prasy. Głównym tematem jest oczywiście piątkowe zwycięstwo nad ŁKS-em Łódź 1:0.

22 cze 2020 12:00

Przeglądsportowy.pl

„Z HONOREM, ALE ZNÓW BEZ PUNKTÓW”

Wojciech Stawowy ciągle nie może wygrać jako trener ŁKS. Wyjazdowa porażka z Zagłębiem Lubin (0:1) to jak gwóźdź do trumny.

Więcej - KLIK

***

Radiolodz.pl

Piłkarze ŁKS-u Łódź przegrali na wyjeździe z Zagłębiem Lubin 0:1. Jedynego gola pod koniec pierwszej połowy strzelił Damjan Bohar. Chwilę wcześniej czerwoną kartkę otrzymał Jakub Wróbel.

„Czerwona kartka Wróbla. Minimalna porażka ŁKS-u”

***

Sport.onet.pl

„Skromne zwycięstwo Zagłębia. ŁKS walczył, ale musiał radzić sobie w osłabieniu”

Bramka do szatni Damjana Bohara zadecydowała o zwycięstwie Zagłębia Lubin w meczu z ŁKS-em 1:0 (1:0). Goście od 39. minuty musieli radzić sobie w osłabieniu.

***

Sport.tvp.pl

„PKO Ekstraklasa. Zagłębie Lubin – ŁKS 1:0. Kibice wrócili na trybuny”

Zagłębie Lubin pokonało ŁKS 1:0 (1:0) w meczu 31. kolejki PKO Ekstraklasy. Łodzianie są o krok od spadku. Było to pierwsze spotkanie w trakcie pandemii koronawirusa, podczas którego na trybunach pojawili się kibice.

***

Sportowefakty.pl

"PKO Ekstraklasa. KGHM Zagłębie - ŁKS Łódź. Miedziowi wymęczyli wygraną, choć grali w przewadze"

Chęci z obu stron nie brakowało, ale była to gra średnia jakościowo. KGHM Zagłębie Lubin na otwarcie zmagań w rundzie finałowej PKO Ekstraklasy pokonało ŁKS Łódź 1:0. Gola na wagę wygranej zdobył Damjan Bohar.

***

Gazetawroclawska.pl

„KGHM Zagłębie Lubin - ŁKS 1:0. Słoweński duet znów dał Zagłębiu wygraną”

W piątek na inaugurację fazy finałowej PKO Ekstraklasy KGHM Zagłębie Lubin wygrało z zamykającym tabelę ŁKS-em 1:0. Gola na wagę trzech punktów strzelił Damjan Bohar.

***

Miedziowe.pl

„KGHM Zagłębie Lubin - ŁKS Łódź 1:0
Pewne trzy punkty Miedziowych”

W pierwszym meczu grupy spadkowej piłkarze KGHM Zagłębia Lubin pokonali na własnym stadionie ŁKS Łódź. Jedynego gola w tym meczu - na wagę zwycięstwa - zdobył tuż przed przerwą - Damjan Bohar. Pojedynek obu drużyn, po raz pierwszy od czasów epidemii koronawirusa, obejrzeli z trybun kibice.

***

Mkszaglebie.pl

„Ševela: Dzięki dobrej pracy nie straciliśmy gola”

Trener Martin Ševela na konferencji prasowej po meczu z Łódzkim Klubem Sportowym powiedział, że kluczem do wygrania pojedynku z beniaminkiem PKO BP Ekstraklasy było zachowanie czystego konta.

***

E-legnickie.pl

„Wynik cieszy gra mniej”

LUBIN. Po typowym meczu ligowej kopaniny Zagłębie Lubin pokonało ŁKS Łódź w meczu inaugurującym fazę grania w tzw. grupie spadkowej. Gola na wagę zwycięstwa zdobył Bohar wykorzystując idealne podanie Żivca i "zaspanie" Dąbrowskiego w polu karnym. Miedziowi mogli pierwsza połowę kończyć w lepszych nastrojach bo po główce Guldana z linii bramkowej piłkę wybił Maciej Dąbrowski, a w 3-4 innych sytuacjach bardzo dobrze bronił Arkadiusz Malarz.