Przegląd prasy po zwycięstwie z Jagą / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Przegląd prasy po zwycięstwie z Jagą 28 wrz

Przegląd prasy po zwycięstwie z Jagą

W sobotnim meczu "Miedziowi" pokonali na wyjeździe Jagiellonię Białystok 1:0. Zobaczcie, co na temat naszego zwycięstwa pisała prasa i serwisy internetowe.

28 wrz 2020 09:39

Sportowefakty.wp.pl

„PKO Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok - KGHM Zagłębie Lubin. Pokaz bezradności. Jaga nadal niezwykle gościnna”

Jagiellonia Białystok przegrała u siebie 0:1 (0:1) z KGHM Zagłębiem Lubin w meczu 5. kolejki PKO Ekstraklasy. Piłkarze podlaskiego klubu wciąż pozostają bez wygranej na własnym stadionie w tym sezonie.

Więcej - KLIK

***

Sport.se.pl

„Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin: "Jaga" znów zawiodła u siebie”

Piłkarze Jagiellonii Białystok zawodzą na swoim stadionie w tym sezonie. Trzy mecze i ani jednego zwycięstwa... W sobotni wieczór przegrali z Zagłębiem Lubin 0:1. Gola na wagę trzech punktów dla gości strzelił Lorenco Simić.

***

Wspolczesna.pl

„Jagiellonia - Zagłębie Lubin 0:1. Miedziowi znów lepsi od Jagi na Słonecznej. Pierwsza porażka Jagi w sezonie”

Jagiellonia poniosła pierwszą porażkę w sezonie. W sobotni wieczór przegrała z Zagłębiem Lubin 0:1. Bramkę Żółto-Czerwoni stracili już w 10 minucie.

***

Poranny.pl

„Jagiellonia - Zagłębie Lubin 0:1. Żółto-Czerwoni u siebie znów nie wygrywają.”

Mecz Jagiellonia - Zagłębie Lubin zakończyło sobotnie spotkania PKO BP Ekstraklasy. Żółto-Czerwoni po raz trzeci z rzędu przegrali na własnym boisku z Zagłębiem Lubin. Miedziowi mają receptę na Jagę.

***

Gazetawroclawska.pl

„Martin Sevela o meczu z Jagiellonią Białystok: Jestem zadowolony”

Zagłębie Lubin ma pierwsze wyjazdowe punkty. W Białymstoku wygrało z Jagiellonią po bramce Lorenzo Simicia. Oto co na konferencji powiedział trener Martin Sevela.

***

Sport.onet.pl

„PKO Ekstraklasa: pierwsza ligowa porażka Zająca w Jagiellonii”

Przesądziła bardzo dobra pierwsza połowa Zagłębia, które po przerwie oddało inicjatywę, ale nie dało sobie strzelić gola. Goście pokonali Jagiellonię 1:0.

***

Bialystok.wyborcza.pl

„Jagiellonia Białystok przegrała na własnym stadionie z Zagłębiem Lubin”

Jagiellonia Białystok do dwóch wygranych i dwóch remisów dopisuje po sobotnim meczu pierwszą porażkę w tym sezonie. Na własnym stadionie uległa 0:1 Zagłębiu Lubin.

***

Sport.tvp.pl

„PKO Ekstraklasa. Jagiellonia Białystok – Zagłębie Lubin 0:1. Zdecydował rzut rożny”

Zagłębie Lubin wygrało na wyjeździe z Jagiellonią Białystok w 5. kolejce PKO Ekstraklasy. O zwycięstwie goście zdecydował gol Lorenco Simicia, który celnie uderzył głową po dośrodkowaniu Filipa Starzyńskiego z rzutu rożnego.

***

Mkszaglebie.pl

„Jagiellonia Białystok 0:1 Zagłębie Lubin”

„Miedziowi” przedłużyli serię zwycięstw na Podlasiu, dzięki pokonaniu Jagiellonii Białystok 1:0. Ponownie na listę strzelców dla Zagłębia Lubin wpisał się Lorenco Simić, który po rzucie rożnym pokonał głową bramkarza gospodarzy.

***

Lubin.pl

„Trzy punkty wracają z Białegostoku”

W ramach piątej kolejki PKO BP Ekstraklasy KGHM Zagłębie Lubin wygrało 1:0 na wyjeździe z Jagiellonią Białystok. Zwycięską bramkę zdobył Lorenco Simić. Miedziowi po tym zwycięstwie meldują się na trzecim miejscu w tabeli.

***

E-legnickie.pl

„Chorwacki stoper dał Miedziowym zwycięstwo...”

LUBIN. Piłkarze Zagłębia Lubin zwycięstwem rozpoczęli drugi tysiąc swoich występów w ekstraklasie....W meczu 5. kolejki PKO Ekstraklasy zespół KGHM Zagłębia Lubin wygrał na wyjeździe z Jagiellonią Białystok 1:0. Bramkę na wagę trzech punktów w 10. minucie spotkania zdobył Lorenco Simić zamykając dośrodkowanie z rzutu rożnego Filipa Starzyńskiego. To drugi gol chorwackiego stopera dla Miedziowych. Bardzo dobre spotkanie rozegrał Łukasz Poręba.

***

Miedziowe.pl

„Jagiellonia Białystok - KGHM Zagłębie Lubin 0:1

Pierwsze wyjazdowe zwycięstwo”

Piłkarze Zagłębia powracają z dalekiej wyprawy z tarczą. Po dość ciężkim i wyczerpującym spotkaniu, podopieczni Martina Seveli wygrali z Jagiellonią 1:0. Gola na wagę zwycięstwa zdobył już w 10. minucie gry Lorenco Simic. Dla Chorwata była to już druga bramka w tym sezonie.