Raport kartkowy przed 23. kolejką PKO BP Ekstraklasy / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Raport kartkowy przed 23. kolejką PKO BP Ekstraklasy 21 lut

Raport kartkowy przed 23. kolejką PKO BP Ekstraklasy

Podczas niedzielnego meczu KGHM Zagłębia Lubin z Puszczą Niepołomice pauzować za kartki będzie łącznie trzech zawodników, a także trener Waldemar Fornalik. W zespole Miedziowych nie ujrzymy również Mateusza Grzybka, natomiast po stronie beniaminka zawieszeni będą Jakub Bartosz oraz Piotr Mroziński.

21 lut 2024 09:00

Fot. Tomasz Folta
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

W nadchodzącym spotkaniu sztab szkoleniowy Miedziowych będzie mógł już skorzystać z usług Sokratisa Dioudisa, którego zawieszenie za czerwoną kartkę dobiegło końca. Wykluczony z gry będzie za to nasz prawy obrońca Mateusz Grzybek, ponieważ w miniony weekend obejrzał on swoją czwartą żółtą kartkę w bieżącym sezonie ligowym. Ponadto w trakcie rywalizacji z Cracovią arbiter Damian Kos pokazał czerwony kartonik trenerowi Waldemarowi Fornalikowi, w efekcie czego w niedzielę nasz zespół będzie prowadzony przez jednego z asystentów. 

Poza składem Puszczy Niepołomice znajdzie się skrzydłowy Jakub Bartosz, a także obrońca Piotr Mroziński. W obu drużynach obecni są jeszcze piłkarze, którzy w najbliższym meczu muszą szczególnie uważać, ponieważ ewentualne napomnienie będzie skutkowało wykluczeniem w 23. kolejce PKO BP Ekstraklasy. Dla piłkarzy KGHM Zagłębia Lubin będzie to domowy pojedynek z Koroną Kielce (3.03).

Pauzujący:

  • Waldemar Fornalik (KGHM Zagłębie Lubin) - czerwona kartka
  • Mateusz Grzybek (KGHM Zagłębie Lubin) - 4 żółte kartki
  • Jakub Bartosz (Puszcza Niepołomice) - 4 żółte kartki
  • Piotr Mroziński (Puszcza Niepołomice) - 4 żółte kartki

Zagrożeni pauzą w 23. kolejce:

  • Kacper Chodyna (KGHM Zagłębie Lubin) - 3 żółte kartki
  • Jordan Majchrzak (Puszcza Niepołomice)- 3 żółte kartki
  • Artur Siemaszko (Puszcza Niepołomice) - 3 żółte kartki