Remis z Miedzią w pierwszym sparingu / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Remis z Miedzią w pierwszym sparingu 24 cze

Remis z Miedzią w pierwszym sparingu

Pierwsze spotkanie sparingowe rozgrywane w ramach przedsezonowych przygotowań zakończyło się remisem KGHM Zagłębia Lubin z Miedzią Legnica 1:1. Wynik meczu strzałem głową otworzył Kamil Kruk, jednak w samej końcówce do wyrównania doprowadził Emmanuel Agbor.

24 cze 2023 12:30

KGHM Zagłębie Lubin 1-1 Miedź Legnica

Bramki: Kamil Kruk 45 - Emmanuel Agbor 78

KGHM Zagłębie: (I połowa): Szymon Weirauch - Igor Orlikowski, Bartosz Kopacz, Aleks Ławniczak, Mateusz Grzybek, Kacper Chodyna, Damian Dąbrowski (29 Tomasz Makowski), Marko Poletanović, Damjan Bohar, Dawid Kurminowski (29 Marek Mróz), Szymon Kobusiński. (II połowa): Szymon Weirauch (70 Michał Matys) - Jakub Kolan, Kamil Kruk, Jarosław Jach, Arkadiusz Woźniak, Tomasz Makowski, Filip Kocaba, Tornike Gaprindaszwili, Patryk Kusztal, Marek Mróz (66 Mateusz Skoczylas), Martin Doležal.

Miedź: (I połowa): 31. Mateusz Abramowicz - 6. Andrzej Niewulis, 9. Daniel Stanclik, 14. Kamil Drygas, 17. Michael Kostka, 18. Emmanuel Agbor, 25. Nemanja Mijušković, 29. Florian Hartherz, 59. Mehdi Lehaire, 70. Damian Tront, 99. Kamil Antonik. (II połowa): 77. Filip Chadała - 8. Chuca, 9. Daniel Stanclik (56, 18. Emmanuel Agbor), 10. Krzysztof Drzazga, 11. Koldo Obieta, 15. Mateusz Ciapa, 16. Miłosz Lewandowski, 19. Bartosz Guzdek, 21. Michał Walczak, 23. Jurich Carolina, 79. Ruben Hoogenhout.

Mecz został rozegrany w formule 2x40 minut.