Rodzinna niedziela z Zagłębiem 3 kwi

Rodzinna niedziela z Zagłębiem

Już w najbliższą niedzielę Miedziowi zmierzą się z Piastem Gliwice, zapowiada się piękna, wiosenna pogoda, zapewniamy atrakcje dla całych rodzin. Atmosfera będzie gorąca!

3 kwi 2016 14:30

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin

Udostępnij

Ekstraklasa

Po pierwsze, piłka nożna.

Tu emocje gwarantują obie drużyny. Miedziowi, pewni pierwszej ósemki walczą o jak najlepszą pozycję w tabeli, natomiast Piast nie może sobie pozwolić na powiększenie punktowej straty do lidera rozgrywek, Legii Warszawa.

Po drugie, świetna zabawa.

Przed stadionem - obok parkingu S-VIP zostanie rozstawiona strefa kibica. W niej atrakcje zapewnią animatorki zabaw z AKUKU. Wszystkich przypilnuje Krecik, który każdemu dziecku wręczy kartę do rozpoczynającej się gry miejskiej Zagłębia.*

?Po trzecie, poszukiwania.

Zajączek Wielkanocny ukrył na różnych sektorach Stadionu Zagłębia aż 100 jajeczek. Zachęcamy do poszukiwań pod swoimi siedzeniami, pisanki prosimy wymieniać w strefie kibica (po meczu). Do każdego jajka przypisana jest nagroda, wśród nich szaliki reprezentacji Polski z podpisami Filipa Starzyńskiego.

Po czwarte, serdecznie zapraszamy całe rodziny!

Rodzinne bilety w atrakcyjnych cenach są dostępne na wszystkie sektory (poza sektorami VIP). Warto zabrać najbliższych, bo na Stadionie Zagłębia każdy dobrze się bawi.

* Zabawa dla dzieci od 6 do 16 roku życia. Ich zadaniem będzie zbiórka naklejek i pieczątek podczas meczów Zagłębia oraz w różnych punktach miasta. Zwycięzca grymiejskiej Zagłębia w nagrodę spędzi jeden dzień z drużyną na letnim zgrupowaniu Zagłębia.