Rosyjski joker dał Zagłębiu trzy punkty | Przegląd prasy po meczu z Piastem / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Rosyjski joker dał Zagłębiu trzy punkty | Przegląd prasy po meczu z Piastem 13 wrz

Rosyjski joker dał Zagłębiu trzy punkty | Przegląd prasy po meczu z Piastem

Za sprawą gola Jewgienija Baszkirowa zdobytego w ostatnich sekundach meczu, Miedziowi przełamali niekorzystną serię i po pięciu latach wywieźli z Gliwic komplet punktów. Sprawdźmy, co na temat niedzielnego spotkania napisały lokalne i krajowe media.

13 wrz 2021 13:15

Sport.tvp.pl

"Wyrok w 97. minucie. Zagłębie Lubin wygrywa w Gliwicach z Piastem"

Cóż za wejście! Jewgienij Baszkirow pojawił się na boisku w drugiej połowie meczu Piasta Gliwice z Zagłębiem Lubin, by w doliczonym czasie gry dać swojej drużynie wygraną 1:0. Miedziowi wygrywają w Gliwicach.

Więcej - TUTAJ

***

Meczyki.pl

"Zagłębie Lubin wyrwało zwycięstwo w Gliwicach. Gol w siódmej minucie doliczonego czasu!"

Dopiero w doliczonym czasie rozstrzygnął się pierwszy niedzielny mecz Ekstraklasy. Piast przegrał z Zagłębiem 0:1.

***

Sportowefakty.wp.pl

"Rosyjska ruletka w Gliwicach. Zmiennik na wagę wygranej"

Rozgrywany w niedzielne wczesne popołudnie mecz w Gliwicach rozczarował. W potyczce Piasta z Zagłębiem Lubin na gola czekaliśmy do 97. minucie. Bramkę na wagę wygranej Miedziowych zdobył Jewgienij Baszkirow.

***

Mkszaglebie.pl

"Zwycięstwo wywalczone w ostatnich minutach"

W 7. kolejce PKO BP Ekstraklasy Zagłębie Lubin pokonało Piasta Gliwice 1:0. Gola na wagę trzech punktów zdobył w 97. minucie meczu Jewgienij Baszkirow.

***

Przegladsportowy.pl

"Zagłębie wygrywa po golu w ostatniej minucie"

Po golu Jewgienija Baszkirowa w 97. minucie lubinianie wygrywają z Piastem 1:0. To już drugi mecz z rzędu, w którym gliwiczanie tracą bramkę na własnym stadionie w doliczonym czasie gry.

***

Sport.interia.pl

"Piast Gliwice przegrał mecz z Zagłębiem Lubin po golu w ostatniej minucie"

Piast Gliwice przegrał z Zagłębiem Lubin 0-1. "Miedziowym" ekipa z Okrzei uległa po raz pierwszy od 2016 roku. O losach spotkania zdecydowała jedna z ostatnich akcji. Bramka padła w siódmej minucie doliczonego czasu gry.

***

Miedziowe.pl

"Cenne trzy punkty lubinian"

Gol zdobyty w siódmej minucie doliczonego czasu gry zapewnił dziś piłkarzom KGHM Zagłębia wyjazdową wygraną z Piastem Gliwice. W ostatnich sekundach spotkania bramkę na wagę trzech punktów zdobył Evgeni Bashkirov.

***

Zmiedzi.pl

"Baszkirow – bohater ostatniej akcji. Wszedł na murawę i zrobił różnicę"

Gdy wydawało się, że w tym meczu już nic się nie zmieni, Jewgienij Baszkirow, który chwilę wcześniej wszedł na murawę zmieniając kontuzjowanego Balicia, został bohaterem Zagłębia. Pozostawiony bez opieki na szesnastym metrze Rosjanin uderzył z pierwszej piłki pokonując Placha. W sektorze kibiców Miedziowych wybuchła zrozumiała euforia.

***

Lubin.pl

"Baszka daje trzy punkty Zagłębiu"

W niedzielne południe zawodnicy Zagłębia Lubin rozegrali wyjazdowe spotkanie z Piastem Gliwice, które wygrali 1:0. Decydującego gola w 97 minucie meczu zdobył wpuszczony na murawę Jewgienij Bashkirov!

***

Gol24.pl

"Rosyjski joker dał Zagłębiu trzy punkty"

Zagłębie Lubin wygrało z Piastem w Gliwicach 1:0 w meczu 7. kolejki PKO Ekstraklasy. Gola na wagę trzech punktów strzelił w... 97 min rezerwowy Jewgienij Baszkirow.