Saša Živec przed meczem z Piastem 6 lut

Saša Živec przed meczem z Piastem

Pierwsze ligowe spotkanie w tym roku zespół KGHM Zagłębia rozegra na wyjeździe z Piastem Gliwice. Zobaczcie, co przed tym meczem ma do powiedzenia skrzydłowy "Miedziowych" Saša Živec.

6 lut 2020 15:30

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

Saša opowiedz jak wyglądają przygotowania do meczu z Piastem?

- Przygotowujemy się tak jak zawsze na każdy mecz. Pracujemy pod względem taktyki, a trenerzy przekazują nam codziennie wiele cennych informacji. Tydzień był długi, ale mamy jeszcze trzy dni do meczu w Gliwicach i myślę, że pod kilkoma względami możemy się jeszcze spokojnie przygotować.

Czy czujesz się dobrze przygotowany do startu ligi?

- Ostatnio miałem małe problemy z plecami i nie trenowałem na pełnych obrotach, ale teraz czuję się już lepiej. Myślę, że cała drużyna jest dobrze przygotowana. Rozegraliśmy sporo meczów w Turcji i uważam, iż to może nam dać wiele dobrego.

Spotkanie z Twoim byłym klubem będzie dla Ciebie wyjątkowe? Jakie emocje towarzyszą Ci przed tym meczem?

- Na ten moment nie czuję żeby to było dla mnie coś specjalnego. Może kiedy wyjdę na boisko to będzie nieco inaczej. Myślę, że takie spotkanie jest ciekawe i z przyjemnością się w nim gra. Rozgrywasz mecz przeciwko piłkarzom, których znasz, a w dodatku na swoim byłym, domowym stadionie.

Jakie są Twoje cele oraz ambicje na drugą część sezonu PKO Ekstraklasy?

- Razem z Damjanem Boharem wyznaczyliśmy sobie wspólny cel przed sezonem, ale nie mogę go jeszcze zdradzić. Ja życzę sobie tylko żebym był zdrowy i nie miał poważniejszych urazów. Unikanie kontuzji jest dla mnie najważniejsze.