Sebastian Bonecki w Odrze Opole 25 cze

Sebastian Bonecki w Odrze Opole

Pomocnik Sebastian Bonecki przeniósł się na zasadzie transferu definitywnego z KGHM Zagłębia Lubin do Odry Opole. Nasz klub ma możliwość pierwokupu zawodnika w najbliższych trzech oknach transferowych.

25 cze 2018 13:36

Fot. Tomasz Folta
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

23-letni Bonecki jest wychowankiem KGHM Zagłębia. Dotychczas rozegrał 35 meczów, w których zanotował dwie asysty. W swojej karierze reprezentował także na zasadzie wypożyczenia zespół Chrobrego Głogów oraz Odrę Opole.

- Sebastian Bonecki jest bardzo dobrym zawodnikiem, jednak w najbliższym czasie nie byłby w stanie wywalczyć miejsca w składzie – stąd decyzja o sprzedaniu go do współpracującej z nami Odry Opole. Tam Sebastian będzie miał możliwość ciągłego rozwoju i gry w pierwszym składzie. Będzie przez nas także obserwowany i jeśli się znacznie rozwinie, wróci do naszego klubu. Zagwarantowaliśmy sobie możliwość ściągnięcia go na preferencyjnych warunkach przez trzy najbliższe okna transferowe – powiedział Michał Żewłakow, dyrektor sportowy Zagłębia Lubin S.A.

Dziękujemy Sebastianowi za grę w barwach naszego klubu i życzymy powodzenia w dalszej karierze!