Skromna wygrana Słowenii. Bohar z golem, Živec z kolejnym występem! / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Skromna wygrana Słowenii. Bohar z golem, Živec z kolejnym występem! 6 wrz

Skromna wygrana Słowenii. Bohar z golem, Živec z kolejnym występem!

Reprezentacja Słowenii pokonała dziś na własnym boisku w Lublanie Mołdawię 1:0. Autorem jedynego gola w spotkaniu był skrzydłowy KGHM Zagłębia, Damjan Bohar, który w 28. minucie z bliska dobił uderzenie Petara Stojanovicia.

6 wrz 2020 20:30

Były zawodnik NK Maribor wyszedł na boisku w pierwszym składzie i rozegrał pełne 90 minut. Na dwie minuty przed upływem dwóch kwadransów Bohar pokonał bramkarza reprezentacji Mołdawii i jednocześnie ustalił wynik spotkania. Swój drugi występ w dorosłej kadrze Słowenii zaliczył Saša Živec, który pojawil się na boisku w 57. minucie.

Słowenia 1:0 Mołdawia

bramka: Damjan Bohar 28

Słowenia: Oblak, Balkovec, Mevlja, Blažič, Stojanović, Kurtić, Kouter, Bohar, Vučkić (68. Vetrih), Zajc (57. Živec), Šporar (84. Kramer).

Mołdawia: Koselev, Armas, Posmac, Mudrac, Reabiciuk, Platica, Carp, Ionita, Rata (69. Suvorov), Caimacov (46. Epureanu), Damascan (60. Milinceanu).