Slisz i Dzierbicki w Zagłębiu 28 lut

Slisz i Dzierbicki w Zagłębiu

Dwaj utalentowani pomocnicy ROW-u Rybnik trafili do Zagłębia Lubin. 17-letni Bartosz Slisz został zawodnikiem Miedziowych na zasadzie transferu definitywnego i podpisał trzy i pół letni kontrakt, natomiast 18-letni Radosław Dzierbicki został wypożyczony na pół roku z opcją transferu definitywnego. Zawodnicy rozpoczną treningi z zespołem rezerw.

28 lut 2017 14:24

Fot. Marcin Magda/ Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin

Udostępnij

EkstraklasaW obecnym sezonie Bartosz Slisz rozegrał 14 spotkań w 2. lidze, w których zdobył jednego gola. Z kolei Radosław Dzierbicki wystąpił w 12 ligowych spotkaniach.
Przypominamy, że Bartosz Slisz uczestniczył w zimowym zgrupowaniu Zagłębia w Belek. Obaj zawodnicy byli regularnie obserwowani przez skautów miedziowego klubu.

- Bartosz Slisz i Radosław Dzierbicki to utalentowani, głodni gry zawodnicy. Zagłębie poszukuje piłkarzy z potencjałem, którzy w perspektywie mają stanowić o sile I drużyny. Zawodnicy rozpoczną treningi z zespołem rezerw i mamy nadzieję, że szybko przebiją się do zespołu Piotra Stokowca. Chłopakom życzymy powodzenia i zapewniam, że wszyscy będziemy z uwagą śledzili ich postępy - ruchy transferowe podsumowuje prezes Robert Sadowski. ?