Spędź niedzielę z Zagłębiem! 23 wrz

Spędź niedzielę z Zagłębiem!

Już w niedzielę o godzinie 12:30 zespół KGHM Zagłębia Lubin zmierzy się na własnym obiekcie z Wartą Poznań w ramach 9. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Przed pierwszym gwizdkiem sędziego będzie na Was czekać wiele atrakcji, o których informowaliśmy w ostatnich dniach.

23 wrz 2023 10:30

Fot. Tomasz Folta
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

Choć sędzia Patryk Gryckiewicz rozpocznie mecz Miedziowych z Wartą Poznań o godzinie 12:30, my będziemy na Was czekać już od 10:00! Na terenach zielonych Stadionu Zagłębia pojawią się foodtrucki, a wśród nich m.in. Balkan Burger, specjalizujący się tradycyjnych, bałkańskich burgerach z grilla czy I Love Burger, który na tę okazję przygotował burgera niespodziankę dla Miedziowych Kibiców. Na strefie nie zabraknie również ciekawych pozycji dla fanów słodkości! Po dobrym jedzeniu zawsze znajdzie się jeszcze miejsce na deser, dlatego chętnych zapraszamy także na pyszne lody i gofry. O odpowiednią oprawę muzyczną zadba DJ Sajmon, który razem z foodtruckami będzie na Was czekał także po zakończeniu spotkania!

Przyjdź wcześniej na Stadion Zagłębia i razem z nami celebruj dzień meczowy! Kasy biletowe wraz z punktem akredytacyjnym zostaną otwarte już o godzinie 10:30. Wejściówki możecie zakupić także za pośrednictwem naszej nowej strony internetowej bilety.zaglebie.com.

Do zobaczenia!