Szczegółowy terminarz rundy finałowej LOTTO Ekstraklasy 14 kwi

Szczegółowy terminarz rundy finałowej LOTTO Ekstraklasy

Departament Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy S.A. po ustaleniach ze stacjami telewizyjnymi przedstawił szczegółowy terminarz wszystkich siedmiu kolejek rundy finałowej. KGHM Zagłębie Lubin w 31. kolejce LOTTO Ekstraklasy zagra w sobotę 13 kwietnia o godzinie 18:00 z Pogonią Szczecin, zaś sezon w 37. kolejce zakończy wyjazdowym meczem z Legią w Warszawie, który odbędzie się w niedzielę 19 maja o godzinie 18:00.

14 kwi 2019 07:04

Fot. Tomasz Folta
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

31. kolejka:

Sobota, 20 kwietnia 2019

Lechia Gdańsk - Piast Gliwice (15:30, Canal+ Sport / TVP)
KGHM Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin (18:00, nSport+)
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań (18:00, Canal+ Sport)
Legia Warszawa - Cracovia (20:30, Canal+ Sport/Canal+ 4K)

Poniedziałek, 22 kwietnia 2019

Wisła Kraków - Wisła Płock (15:30, Eurosport 1)
Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec (15:30, Canal+ Sport)
Korona Kielce - Śląsk Wrocław (18:00, Canal+ Sport)
Górnik Zabrze - Arka Gdynia (18:00, Eurosport 1)

32. kolejka:

Wtorek, 23 kwietnia 2019

Piast Gliwice - KGHM Zagłębie Lubin (18:00, Eurosport 1)
Cracovia - Jagiellonia Białystok (20:30, Canal+ Sport / TVP / Canal+ 4K)

Środa, 24 kwietnia 2019

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk (18:00, Canal+ Sport)
Lech Poznań - Legia Warszawa (20:30, Canal+ Sport/Canal+ 4K)

Czwartek, 25 kwietnia 2019

Wisła Płock - Korona Kielce (18:00, Canal+ Sport)
Arka Gdynia - Miedź Legnica (18:00, Eurosport 2)
Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (20:30, Canal+ Sport / Canal+ 4K)
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze (20:30, Eurosport 2)

33. kolejka:

Piątek, 26 kwietnia 2019

KGHM Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok (18:00, Eurosport 2)
Piast Gliwice - Cracovia (20:30, Canal+ Sport/Canal+ 4K)

Sobota, 27 kwietnia 2019

Pogoń Szczecin - Lech Poznań (18:00, Canal+ Sport)
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa (20:30, Canal+ Sport / TVP / Canal+ 4K)

Niedziela, 28 kwietnia 2019

Miedź Legnica - Wisła Płock (13:00, Canal+ Sport)
Korona Kielce - Arka Gdynia (15:30, nSport+)
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław (18:00, Canal+ / Canal+ 4K)

Poniedziałek, 29 kwietnia 2019

Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec (18:00, Eurosport 1)

34. kolejka:

Piątek, 3 maja 2019

Wisła Płock - Arka Gdynia (18:00, Eurosport 2)
Górnik Zabrze - Wisła Kraków (20:30, Canal+ Sport / Canal+ 4K)

Sobota, 4 maja 2019

Korona Kielce - Miedź Legnica (15:30, nSport+)
Lech Poznań - KGHM Zagłębie Lubin (18:00, Canal+ Sport)
Legia Warszawa - Piast Gliwice (20:30, Canal+ Sport / TVP / Canal+ 4K)

Niedziela, 5 maja 2019

Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław (15:30, Canal+ Sport)
Cracovia - Lechia Gdańsk (18:00, Canal+ / Canal+ 4K)

Poniedziałek, 6 maja 2019

Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin (18:00, Eurosport 1)

35. kolejka:

Piątek, 10 maja 2019

Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec (18:00, Eurosport 2)
Wisła Kraków - Korona Kielce (20:30, Canal+ Sport / Canal+ 4K)

Sobota, 11 maja 2019

Śląsk Wrocław - Wisła Płock (15:30, nSport+)
Miedź Legnica - Górnik Zabrze (18:00, Canal+ Sport)
Cracovia - Lech Poznań (20:30, Canal+ Sport / Canal+ 4K)

Niedziela, 12 maja 2019

Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok (13:00, Canal+ Sport)
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin (15:30, Canal+ Sport)
Lechia Gdańsk - KGHM Zagłębie Lubin (18:00, Canal+ / TVP / Canal+ 4K)

36. kolejka:

Poniedziałek, 13 maja 2019
Arka Gdynia - Wisła Kraków (18:00)

Wtorek, 14 maja 2019

Miedź Legnica - Śląsk Wrocław (20:30)
Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce (20:30)
Górnik Zabrze - Wisła Płock (20:30)

Środa, 15 maja 2019

Lech Poznań - Lechia Gdańsk (20:30, TVP)
KGHM Zagłębie Lubin - Cracovia (20:30)
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa (20:30)
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice (20:30)

37. kolejka:

Sobota, 18 maja 2019

Wisła Kraków - Miedź Legnica (15:30)
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia (15:30)
Korona Kielce - Górnik Zabrze (15:30)
Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec (15:30)

Niedziela, 19 maja 2019

Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok (18:00)
Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin (18:00)
Piast Gliwice - Lech Poznań (18:00)
Cracovia - Pogoń Szczecin (18:00)