Trenerzy o meczu Górnik - Zagłębie / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Trenerzy o meczu Górnik - Zagłębie 8 mar

Trenerzy o meczu Górnik - Zagłębie

Zapraszamy na zapis tekstowy konferencji prasowej z udziałem trenerów Piotra Stokowca oraz Franciszka Smudy po meczu Górnik Łęczna - KGHM Zagłębie Lubin.?

8 mar 2017 00:16

Piotr Stokowiec, trener KGHM Zagłębia Lubin: Cieszą trzy punkty i tylko z tego jestem zadowolony. 20 - 30 minut naszej dobrej gry, to za mało. Nasze ambicje sięgają znacznie dalej. Chcemy grać do bramki przez większa lub całą część spotkania. Dzisiaj mecz był remisowy i może los nam zrekompensował mecz w Lubinie, gdzie nie uznano nam prawidłowej bramki. "Cel uświęca środki", dlatego pod koniec meczu zdecydowałem się wybronić wynik.

Franciszek Smuda, trener Górnika Łęczna: Te pierwsze minuty z naszej strony zbyt asekuracyjne. Po straconej bramce zespół zaczął agresywniej grać i szybciej atakować przeciwnika. Widać były bardzo dobre momenty w naszej grze. Po spotkaniu w Kielcach widziałem progres w naszej grze. Dzisiaj moja drużyna rozegrała jeszcze lepsze spotkanie. Niestety nie strzeliliśmy bramki i spotkanie nie zakończyło się po naszej myśli.