Trenerzy o meczu jesieni 15 paź

Trenerzy o meczu jesieni

Po arcyciekawym spotkaniu 12. kolejki Lotto Ekstraklasy, w którym KGHM Zagłębie Lubin pokonało Górnika Zabrze 3:2, mecz skomentowali trenerzy obu zespołów. Zapraszamy na zapis pomeczowej konferencji prasowej z udziałem Piotra Stokowca i Marcina Brosza.

15 paź 2017 23:47

Fot. Tomasz Folta
Autor Zagłębie Lubin

Udostępnij

Ekstraklasa

Piotr Stokowiec, trener KGHM Zagłębia: Nie powiem nic odkrywczego, stwierdzając, że to był bardzo ciekawy mecz. Cieszę się tym bardziej, że pojawiła się rekordowa liczba kibiców. Mogą być zadowoleni - 5 goli, widowiskowa gra. Ostatnimi czasy nie skupialiśmy się na niczym innym, niż na stałych fragmentach. Ale wiedzieć to jedno, a realizować to drugie - Górnik naprawdę robi to bardzo dobrze. Bardzo cieszę się z trzech punktów. A pierwsza bramka - kibice mogą być z niej dumni. Zapraszam na kolejne spotkania!

Marcin Brosz, trener Górnika Zabrze: To było bardzo ciekawe widowisko, były emocje, niezłe tempo i dużo składnych akcji. Mogliśmy niektóre rzeczy inaczej rozgrywać. Po pierwszej połowie zdawaliśmy sobie sprawę, że gra na zero z tyłu jest kluczem do dobrego wyniku. Mój zespół walczył do końca i szkoda, że jeszcze ten mecz trochę nie potrwał. Taka jest piłka. Takie spotkania są dla nas bolesne, ale musimy się jeszcze uczyć, by być lepszym zespołem.