Trenerzy o meczu Ruch - Zagłębie / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Trenerzy o meczu Ruch - Zagłębie 1 paź

Trenerzy o meczu Ruch - Zagłębie

Co o meczu Niebieskich z Miedziowymi powiedzieli trenerzy Fornalik i Stokowiec? Sprawdź naszą relację z pomeczowej konferencji z udziałem obu szkoleniowców.

1 paź 2016 01:22

Fot. Tomasz Folta
Autor Zagłębie Lubin

Udostępnij

Ekstraklasa

Piotr Stokowiec, trener KGHM Zagłębia Lubin: Nie wiedziałem, że to jest mój setny mecz w roli trenera Zagłębia. Zacząłem to spotkanie od złej decyzji z Martinem Nesporem, który boryka się z przeziębieniem i to było widać w pierwszej połowie. Nasza gra nie wyglądała dobrze, a Ruch grał to, co potrafi najlepiej. W drugiej połowie zmieniliśmy taktykę, wróciła płynnośc gry. Doskonale wiemy, że był nam potrzebny komplet punktów i to się udało zrealizować. 20 punktów stawia nas w dobrej sytuacji w tabeli. Ruch mocno stawia na młodzież i trener Dorna z pewnością miał pociechę z tego spotkania.

Waldemar Fornalik, trener Ruchu Chorzów: Nie jest łatwo oceniać przegrany mecz. Z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że z naszymi problemami kadrowymi, rozegraliśmy dobre spotkanie. W szczególności w pierwszej połowie. W drugiej odsłonie zmiana w Zagłębiu zepchnęła nas do defensywy. Mieliśmy też swoje sytuacje na wyrównanie. W takich spotkaniach widać pozytywy, na kogo możemy liczyć. Zabieramy się w przerwie do pracy, bo kontuzjowani zawodnicy wrócą do treningów. Zawodnikom podziękowałem za ambicję.Każdy chciałbym jubielusz uczcić zwycięstwem, niestety tego się dziś nie udało."?"