Trenerzy o meczu Zagłębie - Piast / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Trenerzy o meczu Zagłębie - Piast 3 kwi

Trenerzy o meczu Zagłębie - Piast

Sprawdź co o meczu Zagłębia z Piastem Gliwice powiedzieli trenerzy Stokowiec i Latal na pomeczowej konferencji prasowej.

3 kwi 2016 23:30

Radoslav Latal, trener Piasta Gliwice: Gratuluję przeciwnikowi, który wygrał zasłużenie. Dwie szybko strzelone gole ustawiły mecz, ale sytuacja mogła być inna gdyby Żiveć trafił w sytuacji 2:1. W drugiej połowie szybko zrobiło się 3:0 i praktycznie było po meczu. Dzisiaj nie mogliśmy wywieźć stąd punktu. Chciałbym przeprosić kibiców za to spotkanie. Jeśli nie będziemy grać lepiej, będzie ciężko z kolejnym punktami.

Piotr Stokowiec, trener KGHM Zagłębia Lubin: Zasłużone zwycięstwo. Cieszę się, że drużyna po przerwie na kadrę dobrze funkcjonuje. To potwierdza, że nasz plan, który sobie założyliśmy działa prawidłowo. Kolejną częścią tego planu było wpuszczenie większej grupy zawodników i widać było, że to zdało egzamin. Nie jestem łasy na pochwały, a jestem otwarty na krytykę. Poprzeczkę zawieszamy wyżej, jestem ambitny. Cieszę się, że przychodzi coraz więcej kibiców oglądać naszą dobrą grę.