Trenerzy o zwycięstwie Zagłębia / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Trenerzy o zwycięstwie Zagłębia 2 kwi

Trenerzy o zwycięstwie Zagłębia

Zapraszamy na zapis pomeczowej konferencji prasowej. Oto, jak trenerzy obu zespołów skomentowali spotkanie, w którym KGHM Zagłębie Lubin pokonało Jagiellonię Białystok 1:0. Poniżej wypowiedzi Mariusza Lewandowskiego i Ireneusza Mamrota.

2 kwi 2018 18:00

Mariusz Lewandowski, trener KGHM Zagłębia: To był dobry mecz z jednej i drugiej strony. Zagłębie w pierwszej połowie wyglądało lepiej w ofensywie, mieliśmy swoje sytuacje i graliśmy madrze taktycznie. W drugiej połowie Jagiellonia miała swoje sytuacje, ale my mieliśmy świetnie dysponowanego Hładuna. My też swoje okazje mieliśmy, ale nad skutecznością będziemy musieli popracować. Zawodnicy bardzo rzetelnie zapracowali na te bardzo ważne 3 punkty.

Ireneusz Mamrot, trener Jagiellonii: Myślę, że wyjeżdżamy bardzo rozczarowani. Z dwóch powodów. Po pierwsze, przed przerwą graliśmy bardzo słabo i w przerwie rozmawialiśmy o tym. Druga połowa to przede wszystkim nasza nieskuteczność. Nie jestem w stanie powiedzieć, ile tych okazji było, ale przypominam ich sobie bardzo wiele. To nieskuteczność zadecydowała, że nie wywozimy stąd punktów. Za tydzień kolejny mecz i już o nim myślimy.