Trenerzy po meczu w Niecieczy / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Trenerzy po meczu w Niecieczy 27 lut

Trenerzy po meczu w Niecieczy

Zapraszamy na zapis pomeczowej konferencji prasowej. Oto, co po wygranym przez KGHM Zagłębie Lubin meczu mieli do powiedzenia trenerzy Mariusz Lewandowski oraz Kazimierz Moskal.

27 lut 2018 23:19

Fot. Paweł Andrachiewicz
Autor Zagłębie Lubin

Udostępnij

Ekstraklasa

Kazimierz Moskal (trener Sandecji Nowy Sącz): - Z pewnością można powiedzieć, że graliśmy lepiej niż w meczu z Termaliką. Ale sama gra nie układa się tak, abyśmy byli z siebie zadowoleni. Kluczowym momentem spotkania była sytuacja z drugiej połowy, w której mogliśmy doprowadzić do remisu. Później nasz zawodnik został wykluczony z gry za drugą zółtą kartkę, Szufryn doznał kontuzji i musieliśmy dokonać trochę desperackich zmian, bo takich na pewno nie planowaliśmy. Nie składamy broni, będziemy walczyli.

Mariusz Lewandowski (trener KGHM Zagłębia Lubin): - Odnieśliśmy ważne zwycięstwo, ale równie ważne było dla nas, by przetrwać. Nie jest łatwo grać przy tak niskiej temperaturze, na tak zmrożonym boisku, okaże się, jak zawodnicy znieśli warunki, jak zareagowali na trudną płytę. Jestem zadowolony z postawy moich piłkarzy, bo pokazali dziś charaktery. Nie jestem natomiast zadowolony z naszej skuteczności, bo takie klarowne sytuacje, jak stworzyliśmy w tym spotkaniu, powinniśmy zamieniać na gole. Uniknęlibyśmy wówczas tak nerwowej końcówki.