Trenerzy po meczu z Górnikiem / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Trenerzy po meczu z Górnikiem 6 maj

Trenerzy po meczu z Górnikiem

W rozegranym w niedzielne popołudnie meczu 34. kolejki Lotto Ekstraklasy piłkarze KGHM Zagłębia Lubin przegrali z Górnikiem Zabrze 0:2. Oto, co do powiedzenia mieli po tym spotkaniu trenerzy obu zespołów.

6 maj 2018 17:26

Mariusz Lewandowski, trener Zagłębia Lubin: Pierwsze minuty były dla nas bardzo nerwowe i pierwsza połowa była najgorsza od kiedy jestem tutaj trenerem. Rozdaliśmy dwa prezenty i Górnik strzelił dwie bramki. Po przerwie zagraliśmy lepiej, ale nie potrafiliśmy wykorzystać prezentów od rywali. Po takiej pierwszej połowie będzie poważna rozmowa z zawodnikami, bo nie możemy sobie na to pozwolić.

Marcin Brosz, trener Górnika Zabrze: To był dla nas bardzo trudny mecz. Zdawaliśmy sobie sprawę, że w Lubinie ciężko zdobywa się punkty. Dwie szybko strzelone bramki, zero z tyło - to nas bardzo cieszy w kontekście układu tabeli. Chciałbym zaakcentować, że zmiany, których dokonałem, przyniosły bardzo wiele i z tego jestem zadowolony. Bo w momencie, gdy ich dokonywałem, to Zagłębie przeważało i musieliśmy uspokoić mecz i to nam się udało.