Trenerzy po meczu / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Trenerzy po meczu 27 paź

Trenerzy po meczu

Szkoleniowcy KGHM Zagłębia Lubin i Korony Kielce podsumowali pierwszy ćwierćfinał Pucharu Polski. Na pomeczowej konferencji trener rywali nie krył zadowolenia z gry swojej drużyny, z kolei Piotr Stokowiec mimo porażki zapowiedział walkę o półfinał.

27 paź 2017 10:28

Gino Lettieri: - W pierwszej połowie byliśmy lepsi i słusznie prowadziliśmy 1:0. Korzystaliśmy z miejsca, które dawał nam przeciwnik i graliśmy szeroko. Cały czas brakuje nam jednak tego, żeby strzelić drugą i trzecią bramkę. Po przerwie Zagłębie grało dużo lepiej. Musieliśmy więcej walczyć, ale dobrze sobie poradziliśmy w tej sytuacji. Gdybyśmy byli skuteczniejsi, moglibyśmy pokusić się o wyższe zwycięstwo. Dzisiejszy wynik o niczym nie przesądza.

Piotr Stokowiec: - Przyzwyczailiśmy kibiców do dużo lepszych meczów w naszym wykonaniu. Szczególnie pierwsza połowa była słaba. Rzadko zdarza nam się nie strzelić bramki w meczu. Stworzyliśmy sobie dogodne okazje, ale nie udało nam się ich wykorzystać. Patrzymy do przodu. Ten mecz z Koroną się jeszcze nie skończył. Nie złożyliśmy jeszcze broni. Pomimo niekorzystnego wyniku, chcemy dalej walczyć o przejście do półfinału.