Tysięczny mecz Zagłębia Lubin w ekstraklasie 15 wrz

Tysięczny mecz Zagłębia Lubin w ekstraklasie

Już w najbliższą niedzielę 20 września, Zagłębie Lubin rozegra swój 1000. mecz w ekstraklasie. Tym samym “Miedziowi” przejdą do historii i dołączą do grupy dziesięciu klubów, którym ta sztuka udała się wcześniej.

15 wrz 2020 12:00

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

Za każdym razem, gdy klub osiągnie okrągłą liczbę występów w najwyższej klasie rozgrywkowej, to jest to moment wyjątkowy w jego historii. Jeszcze niedawno „Miedziowi” rozgrywali swój mecz numer pięćset, co wielu kibiców do dziś wspomina z rozrzewnieniem. A już za kilka dni podopieczni Martina Seveli ustanowią kolejny kamień milowy w historii klubu, bowiem z Cracovią, KGHM Zagłębie Lubin rozegra swoje tysięczne spotkanie w ekstraklasie.

Z okazji tego wydarzenia klub przygotował kilka niespodzianek dla swoich kibiców. Na mecz z popularnymi „Pasami” zawodnicy gospodarzy wybiegną w koszulkach, na których znajdzie się grafika upamiętniająca ten szczególny moment. Ponadto, tysiąc pierwszych osób, które pojawią się na trybunach, dostanie od nas pamiątkowy gadżet, rozdawane będą również balony, pod trybuną znajdzie się również foto budka. Przed meczem zostaną również przeprowadzone konkursy z nagrodami, a kwadrans przed pierwszym gwizdkiem zawodnicy „Miedziowych” wykopią w trybuny kilkanaście kolorowych piłek z autografami całej drużyny. Na meczu nie zabraknie również wspaniałych gości – wśród których wielu z nich przeżywało historyczne chwile z klubem w przeszłości, ich obecność jest dla nas ważna.

Dlatego już dziś zapraszamy serdecznie w niedzielne popołudnie na Stadion Zagłębia.

Bądźcie z nami podczas tego historycznego wydarzenia!

Do zobaczenia.

 

Kolekcja Premium

Lista produktów kategorii Kolekcja Premium / Kolekcja Nike