Tysięczny mecz Zagłębia Lubin w ekstraklasie 15 wrz

Tysięczny mecz Zagłębia Lubin w ekstraklasie

Już w najbliższą niedzielę 20 września, Zagłębie Lubin rozegra swój 1000. mecz w ekstraklasie. Tym samym “Miedziowi” przejdą do historii i dołączą do grupy dziesięciu klubów, którym ta sztuka udała się wcześniej.

15 wrz 2020 12:00

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

Za każdym razem, gdy klub osiągnie okrągłą liczbę występów w najwyższej klasie rozgrywkowej, to jest to moment wyjątkowy w jego historii. Jeszcze niedawno „Miedziowi” rozgrywali swój mecz numer pięćset, co wielu kibiców do dziś wspomina z rozrzewnieniem. A już za kilka dni podopieczni Martina Seveli ustanowią kolejny kamień milowy w historii klubu, bowiem z Cracovią, KGHM Zagłębie Lubin rozegra swoje tysięczne spotkanie w ekstraklasie.

Z okazji tego wydarzenia klub przygotował kilka niespodzianek dla swoich kibiców. Na mecz z popularnymi „Pasami” zawodnicy gospodarzy wybiegną w koszulkach, na których znajdzie się grafika upamiętniająca ten szczególny moment. Ponadto, tysiąc pierwszych osób, które pojawią się na trybunach dostanie od nas pamiątkowy gadżet. Przed meczem zostaną również przeprowadzone konkursy z nagrodami, a kwadrans przed pierwszym gwizdkiem zawodnicy „Miedziowych” wykopią w trybuny kilkanaście kolorowych piłek z autografami całej drużyny. Na meczu nie zabraknie również wspaniałych gości – wśród których wielu z nich przeżywało historyczne chwile z klubem w przeszłości, ich obecność jest dla nas ważna.

Dlatego już dziś zapraszamy serdecznie w niedzielne popołudnie na Stadion Zagłębia.

Bądźcie z Nami podczas tego historycznego wydarzenia!

Do zobaczenia.

Kolekcja Premium

Lista produktów kategorii Kolekcja Premium / Kolekcja Nike