Warto przyjść na mecz z Wisłą Płock! / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Warto przyjść na mecz z Wisłą Płock! 18 paź

Warto przyjść na mecz z Wisłą Płock!

Niedzielne spotkanie KGHM Zagłębia Lubin z „Nafciarzami” zbliża się wielkimi krokami. Z pewnością czekają nas duże emocje i to odpowiedni czas, by podać kilka powodów, dla których warto przyjść na Stadion Zagłębia.

18 paź 2018 09:44

Fot. Tomasz Folta
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

Przede wszystkim mecze KGHM Zagłębia z Wisłą Płock to gwarancja bramek. W spotkaniach rozegranych w XXI wieku pomiędzy niedzielnymi rywalami zawsze padała co najmniej jedna bramka. Jednak w większości przypadków goli padało znacznie więcej. Ostatnie trzy spotkania rozegrane na Stadionie Zagłębia, to aż 11 goli, co daje prawie cztery trafienia na mecz!

Pojedynek z „Nafciarzami” to idealna szansa dla KGHM Zagłębia, by powrócić na zwycięską drogę. Jak mówi historia, „Miedziowi” zwykle przełamywali się przed własną publicznością. W sezonie 2017/2018 działo się tak trzykrotnie, a lubinianie pokonywali u siebie: Sandecję Nowy Sącz 1:0, Bruk–Bet Termalikę Nieciecza 4:2 i Jagiellonię Białystok 1:0. Podobnie było w sezonie 2016/2017, gdy po serii dziesięciu meczów bez wygranej „Miedziowi” zwyciężyli w 33. kolejce LOTTO Ekstraklasy z Piastem Gliwice.

Dodatkowo, po blisko miesiącu, rozgrywki LOTTO Ekstraklasy powrócą do Lubina. To świetna okazja, by w dużej liczbie zasiąść na trybunach i wspierać „Miedziowych” dopingiem. Z pewnością przyjazd na stadion ułatwi wielu fanom nowy odcinek drogi ekspresowej S3, dzięki czemu kibice z Bolkowa, Paszowic i całej Aglomeracji Jeleniogórskiej dotrą na Stadion Zagłębia szybciej i bardziej komfortowo.

Klub kontynuuje również akcję „Powrót do szkoły – powrót na stadion”. W ostatnich dniach udało się Zagłębiu odwiedzić szkoły w Lubinie, Przemkowie, Siedlcach i Wińsku. Każdy z uczestników naszego spotkania otrzymał zaproszenia na mecz z Wisłą Płock. Jak zapewniali uczniowie, na pewno pojawią się na niedzielnym spotkaniu wraz ze swoimi rodzicami, rodzeństwem i przyjaciółmi.

Zagłębie Lubin S.A. zaprasza wszystkich sympatyków "Miedziowych" na najbliższy mecz. Wszelkie informacje dotyczące biletów zaleźć można w zakładce "Bilety" na oficjalnej stronie klubu - zaglebie.com.

zaglebie.com/bilety

KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Płock

Niedziela, 21 października, g. 15:30