Wymiana ciosów w Białymstoku | Przegląd prasy po meczu z Jagiellonią / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Wymiana ciosów w Białymstoku | Przegląd prasy po meczu z Jagiellonią 20 mar

Wymiana ciosów w Białymstoku | Przegląd prasy po meczu z Jagiellonią

W sobotę KGHM Zagłębie Lubin podzieliło się punktami z Jagiellonią Białystok, remisując na wyjeździe 2:2. Sprawdźmy, co na temat meczu 25. kolejki PKO BP Ekstraklasy napisały krajowe oraz lokalne media.

20 mar 2023 10:00

Zmiedzi.pl

"Zagłębie zasłużyło na zwycięstwo. W bramce znów świetny Dioudis"

Piłkarze KGHM Zagłębia Lubin mogą mówić o wielkim niedosycie. W meczu z Jagiellonią Białystok, byli zdecydowanie lepszą drużyną, a mimo to musieli gonić wynik, który na szczęście uratowali zdobywając gola na remis. Szkoda, bo Miedziowi zasłużyli na trzy punkty.

Więcej - TUTAJ

***

Miedziowe.pl

"Pierwszy remis wiosną na wyjeździe"

Do tej pory na obcych boiskach w rundzie wiosennej PKO BP Ekstraklasy odnosili same zwycięstwa. Kres temu położyła Jagiellonia Białystok, która zremisowała z KGHM Zagłębiem Lubin 2:2. A sam mecz dla „Jagi” zaczął się fatalnie.

***

Mkszaglebie.pl

"Remis w Białymstoku"

Po dość emocjonującym meczu w 25. kolejce PKO BP Ekstraklasy Zagłębie Lubin zremisowało na wyjeździe 2:2 z Jagiellonią Białystok. Gole dla lubinian zdobyli Sasa Živec oraz Kacper Chodyna. Przed nami przerwa na mecze reprezentacji, po której lubinianie zmierzą się u siebie z Wartą Poznań.

***

Przeglądsportowy.pl

"Wymiana ciosów w Białymstoku! Wynik nie ucieszy jednak żadnej ze stron"

Jagiellonia Białystok zdołała odwrócić losy spotkania z Zagłębiem Lubin i w drugiej połowie wyszła na prowadzenie, ale po zaledwie trzech minutach goście wyrównali i uratowali punkt w Białymstoku! Wynik 2:2 najpewniej nie ucieszy jednak żadnej ze stron, które walczą o utrzymanie w krajowej elicie.

***

Sport.interia.pl

"Remis, który nie ucieszy. Status quo w dole tabeli"

Jagiellonia Białystok zremisowała 2-2 z Zagłębiem Lubin w meczu ważnym dla układu dolnych rejonów tabeli Ekstraklasy. „Jaga” trafiała po stałych fragmentach gry, a „Miedziowi” objęli prowadzenie w 30. sekundzie spotkania, by ostatecznie zremisować.

***

Sport.tvp.pl

"Szalony mecz w Białymstoku. Rozpoczęło się od trafienia w... 30 sekundzie"

To było szalone spotkanie w Białymstoku. Po meczu pełnym zwrotów akcji Jagiellonia zremisowała z Zagłębiem Lubin 2:2 (0:1). Zaczęło się jak u Hitchcocka, bo od trafienia dla Miedziowych w... 30. sekundzie spotkania.

***

Sportowefakty.wp.pl

"Niecodzienny rzut karny w Białymstoku. Jagiellonia i Zagłębie utrzymały status quo"

Jagiellonia Białystok zremisowała 2:2 (0:1) z KGHM Zagłębiem Lubin w meczu 25. kolejki PKO Ekstraklasy. Obie drużyny wciąż pozostają z niewielką przewagą nad strefą spadkową.

***

Gol24.pl

"Zagłębie Lubin strzeliło bramkę w 1. minucie. Jagiellonia wyrównała, ale ostatnie słowo należało do gości z Lubina"

Podziałem punktów zakończyło się spotkanie między Jagiellonią Białystok a Zagłębiem Lubin. I choć Zagłębie już po 30 sekundach prowadziło, to "Jaga" potrafiła strzelić dwa gole i wyjść na prowadzenie, ale kilka minut później goście wyrównali. Remis 2:2 oznacza, że nie zmieniło się miejsce obu drużyn w tabeli. Jagiellonia ma 3 punkty przewagi nad strefą spadkową, Zagłębie oczko więcej.