Zagłębie na wyjeździe w Bolesławcu! 4 paź

Zagłębie na wyjeździe w Bolesławcu!

Bolesławiec słynie z ceramiki i najdłuższego kamiennego wiaduktu w Europie, a kibice z tego miasta to jeden z najbardziej zasłużonych fanklubów w historii Zagłębia Lubin, który zawsze wspiera swoją drużynę. Dla odmiany, to my tym razem odwiedzimy kibiców z Bolesławca, przedstawiciele Zagłębia w najbliższą sobotę zameldują się na Święcie Ceramiki. Osobiście zaprosimy fanów na niedzielny mecz z Górnikiem Łęczna. - W sobotę widzimy się w Bolesławcu, w niedzielę na trybunach Stadionu Zagłębia! Zapraszamy do naszego stoiska.

4 paź 2016 14:46

Fot. Marcin Rzepka
Autor Zagłębie Lubin

Udostępnij

Ekstraklasa
Bolesławieckie Święto Ceramiki to ważne wydarzenie w życiu miasta i chcemy w nim aktywnie uczestniczyć, bo szanujemy tradycje naszych kibiców i całego regionu. W sobotę wystawimy specjalne stoisko i zaprezentujemy Nasz Klub. Nie może nas zabraknąć na 22. Bolesławieckim Święcie Ceramiki, bo przecież Bolesławiec to Zagłębie.
Kilka tygodni temu w Bolesławcu świętowano 30-lecie "Na Zagłębiu", w sobotę osobiście podziękujemy Wam za te wszystkie lata. Co by się nie działo, my trzymamy się zawsze razem!

Od godziny 12:00 będziemy na stoisku 118 przy ulicy Asnyka, towarzyszył nam będzie Krecik. Chcemy pobawić się z naszymi Kibicami, przygotowaliśmy kilka niespodzianek, już teraz zapraszamy do udziału w konkursach z ciekawymi nagrodami i zachęcamy do przychodzenia w "miedziowych" barwach. Przy namiocie Zagłębia na pewno będzie się sporo działo!