Zapraszamy na prezentację pierwszego zespołu! 5 lip

Zapraszamy na prezentację pierwszego zespołu!

Zachęcamy wszystkich kibiców KGHM Zagłębia Lubin do wzięcia udziału w prezentacji pierwszej drużyny przed startem sezonu 2019/2020! Impreza odbędzie się w sobotę 13 lipca na Stadionie Zagłębia i obiektach Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie.

5 lip 2019 14:13

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

Już od godziny 10:00 na boisku numer 6 będzie rozgrywał się turniej piłkarski dla Fanclubów. W samo południe największe atrakcje dotyczyć będą najmłodszej części lubińskich kibiców. Wizyta Krecika, zabawa na dmuchańcach, kreatywne animacje, zdjęcia w fotobudce i przepyszne jedzenie z foodtracków - to wszystko już od godziny 12:00.

O godzinie 15:00 zostanie rozegrany ostatni sparing przed rozpoczęciem sezonu 2019/2020. Przeciwnikiem "Miedziowych" będzie rywal zza miedzy - Miedź Legnica. Spotkanie zostanie rozegrane na głównej płycie Stadionu Zagłębia, a zaraz po zakończeniu rozpocznie się prezentacja pierwszej drużyny. Oczywiśnie nie zabraknie czasu na to, by porozmawiać z piłkarzami lub zebrać od nich autografy.

Zapowiada się bardzo interesująca sobota, spędzona w miedziano-biało-zielonym klimacie. Jednym zdaniem - nie może Cię tam zabraknąć!